Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 3:24

Bracia Zniszczenia | Manewr Wysokiego RyzykaKane i The Undertaker, znani również jako The Brothers Of Destruction, tworzyli jeden z najbardziej dominujących i terroryzujących duetów w historii pro wrestlingu.

The Brothers Of Destruction, składający się z Kane'a i The Undertakera, byli jednym z najbardziej niszczycielsko dominujących duetów w historii pro wrestlingu. Jednak sposób w jaki powstali był dość unikalną historią sam w sobie.

The Undertaker zadebiutował w WWF w 1991 roku i od razu zrobił ogromne wrażenie. Od momentu wejścia na ring był głównym wykonawcą wydarzeń i zdominował federację w latach 90-tych. W 1997 roku, kiedy był już u szczytu swojej gry i szedł do przodu silniejszy niż kiedykolwiek, wprowadzono małe podstępne zastrzeżenie. Paul Bearer, były menadżer Undertakera i przerażający mały pingwinek, który zwykł nosić urnę Takera do ringu, wyszedł z ważnym ogłoszeniem. Najwyraźniej Undertaker miał młodszego brata! Pojawił się kolejny demoniczny pomiot!

Według Bearera, młody Taker igrał z ogniem i spalił zakład pogrzebowy swojej rodziny, zabijając przy okazji rodziców i brata. Tylko, że jego brat nie zginął, został po prostu mocno poparzony, a następnie wtrącony do zakładu dla obłąkanych na ostatnie kilkadziesiąt lat. Teraz powrócił i jest gotowy do konfrontacji ze swoim starszym bratem, który prawie go zabił!

Undertaker nie mógł w to uwierzyć, ale przeniósł się do mistrzowskiego pojedynku Hell In A Cell pomiędzy Takerem i Shawnem Michaelsem, a tam pojawił się Kane!!!!. Pobił on Takera i kosztował go zwycięstwo w meczu, co doprowadziło do zwycięstwa Michaelsa. Taker odmówił walki ze swoim bratem, ale Kane był uparty i atakował go tak długo, aż w końcu Undertaker zgodził się zmierzyć ze swoim złym bratem na Wrestlemanii.

W epickim starciu tych dwóch mega gigantów, to Undertaker wyszedł zwycięsko, tym samym stawiając brata w jego miejscu i przedłużając swoją passę zwycięstw na Wrestlemanii.

Po ich starciu, Kane zwrócił się przeciwko swojemu byłemu przywódcy Paulowi Bearerowi i bracia połączyli siły, by siać spustoszenie w WWF. Zostali nazwani The Brothers Of Destruction, nazwa odpowiednia biorąc pod uwagę jak destrukcyjne i dominujące były.