Najnowsze wiadomości

30 maja 2024 9:45

California Orange Skunk lub kalifornijskie mandarynki, Mr. Pestka CrewCalifornia Orange Skunk jest hybrydą o dominacji sativy w proporcji 70/30. Szczep ten znany jest również jako Orange Skunk i The Original Californian Orange Skunk. Powstała z krzyżówki Skunk#1 i California Orange. Jest również znana jako Tangie ze względu na swój mandarynkowy aromat i smak.

California Orange Skunk, California Tangerine lub California Tangerine od ekipy Pana Pestki - akcja.

Ta odmiana jest świetna na dzień i na noc. Ma działanie poprawiające nastrój, silny efekt umysłowy, pobudzający kreatywność i napędzający do działania. Efektem staje się po pewnym czasie rozluźnienie całego ciała, ale nie leniwe jak w przypadku szczepów typu indica.

California Orange Skunk by Mr. Pestka Crew ma wspaniały aromat i posmak jak mandarynki. Niektórzy opisują ją jako mandarynkę z domieszką słońca i kalifornijskiego słońca.

Zastosowanie lecznicze

Orange Skunk może poprawić nastrój. Pacjenci zgłaszają, że ten szczep jest świetny na przewlekły stres, niepokój, stany zapalne i przewlekły ból. Jednakże, marihuana może mieć różne efekty na różnych ludzi. Dlatego efekty działania marihuany będą się różnić w zależności od osoby. Pacjenci, którzy nigdy wcześniej nie używali marihuany powinni być ostrożni w dawkowaniu, ponieważ jest to silny szczep.

Uprawa

Cali Orange Skunk jest odmianą o niewielkich rozmiarach, która nie wymaga od ogrodnika wiele wysiłku. Rośnie bardzo powoli i rzadko przekracza 1 m. Kwiaty są wysokie i charakteryzują się dużą produkcją żywicy. Okres kwitnienia trwa od 70 do 75 dni. Ze względu na intensywny aromat odmiany, ważne są filtry, na które trzeba uważać podczas uprawy.

W TUT A J można znaleźć nasiona tej szlachetnej genetyki.

Omawiana genetyka została wykorzystana do stworzenia rośliny konopi dla Ero JWP, jednego z najwybitniejszych polskich raperów. Odmiana konopi SERUM TangiEro powstała z krzyżówki California Orange Skunk, oraz Chocolope. Więcej możecie przeczytać TUA J.

Ten tekst ma charakter edukacyjno-informacyjny i jest przeznaczony dla polskojęzycznych mieszkańców Europy. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste w Polsce jest niedozwolona i nie należy jej popierać.