Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 2:39

Do-si-dosDo-Si-Dos, znany również jako “Dosidos” lub “Dosi” to hybrydowa odmiana marihuany dominująca w geny indica (70% indica/30% sativa). Stężenie THC na poziomie 30% sprawia, że ta odmiana uderza mocno i działa przez długi czas. Do-Si-Dos powstał dzięki skrzyżowaniu popularnych odmian Girl Scout Cookies (GSC) i Face Off OG.

Dzięki odmianie macierzystej, takiej jak GSC, masz pewność, że DoSiDos będzie pyszny. Wydziela zapach podobny do swojego rodzica, czyli słodki i lekko miętowy z nutą orzechów i ziemi. Jego drugim rodzicem jest odmiana Face Off OG, która cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Jego profil terpenowy sprawia, że dym podczas inhalacji jest delikatny, a podczas wydechu czuć kwiatowy aromat.

Wygląd kwiatów Do-Si-Dos to prawdziwa uczta dla oczu. Możesz spodziewać się oliwkowozielonych kwiatów, spośród których przedostają się liście w kolorze limonki i lawendy. Wisienką na torcie Do-Si-Dos są jaskrawo bursztynowe włoski (słupki) i gruba warstwa trichomów, które ostrzegają o wysokim stężeniu THC.

Gdy w końcu przestaniesz podziwiać wygląd i zapach, to prędzej czy później zainteresują Cię efekty. Haj Do-Si-Dos uderza szybko i mocno. Najpierw odczuwasz geny sativa, czyli przypływ euforycznej energii, która trwa tylko kilka chwil. Chwilę później przychodzą geny indica, które sprawiają, że w bezruchu zajmujesz się introspekcją. Gdy twój umysł wejdzie coraz głębiej w siebie, zaczniesz odczuwać mrowienie ciała. Mrowienie będzie przesuwać się od głowy, aż do nóg, pozostawiając cię bezradnie uspokojonym i całkowicie przykutym do kanapy. Dzięki tym mocnym efektom i wysokiemu stężeniu THC, Do-Si-Dos jest idealny dla doświadczonych użytkowników.

Pacjenci donoszą, że odmiana Do-Si-Dos skutecznie łagodzi ból, poprawia nastrój i mocno uspokaja. Na prawdę mocno. Z tego powodu użytkownicy zalecają stosowanie DoSiDos wieczorem lub w nocy, aby uniknąć zapominania o ważnych sprawach w ciągu dnia. Niektórzy konsumenci używają tego szczepu w walce z bezsennością, podczas gdy inni cieszą się jego zdolnością do łagodzenia niepokoju lub bólu.