Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 1:54

Easy SativaEasy Sativa to jedno z najbardziej popularnych ziół jakie znajdziemy w ofercie banku, szczególnie chętnie będzie wybierane przez tych hodowców, którzy stawiają na outdoor. Głównym atutem tej odmiany będzie jej odporność na chłodniejszy klimat. Znakomity wybór dla plantatorów z półkuli północnej, którzy muszą liczyć się z tym, że te warunki uprawy nie będą najlepsze.

Cechy szczególne odmiany Easy Sativa

Easy Sativa to odmiana przygotowana przez Female Seeds. Jak nazwa wskazuje jest to czysta Sativa, która nie wymaga dużej uwagi ze strony plantatora. Wystarczy tylko nieco tej uwagi, a można oczekiwać, że plony będą rzeczywiście na wysokim poziomie. To co warto w przypadku tej rośliny wskazać to również fakt, że jest ona bardzo szybka. Jeśli bowiem zdecydujemy się na jej wysianie w połowie maja można oczekiwać, że we wrześniu będzie ona gotowa. Jest to rzeczywiście doskonały wynik i powód, dla którego właśnie ta odmiana tak dobrze się sprzedaje i jest tak bardzo chętnie wybierana zarówno przez doświadczonych jak i początkujących plantatorów.

Odmiana jest także bardzo łatwa w prowadzeniu, rośnie praktycznie sama i nie ma problemu z tym, by przetrwać ewentualne okresy suszy czy niższe temperatury. Dzielnie radzi sobie także w przypadku pojawienia się pierwszych przymrozków.

Nasiona Easy Sativa

Rada producenta

Jeśli chce się uzyskać jak najlepsze plony i zwiększyć wydajność rośliny nasiona powinno się wysiać w kwietniu albo w maju. Jeśli wtedy się tego dokona to wyniki uprawy będą rzeczywiście bardzo dobre. Producent zaleca także aby nie stosować naświetlenia przed wysadzeniem, ponieważ mogłoby to źle wpływać na tą roślinę.

Smak tej odmiany nie jest tak do końca ustabilizowany, ponieważ w jednej paczce mogą się pojawić nasiona, które mają zarówno pikantny jak i słodki fenotyp. Pewne jest jednak to, że ta roślina daje wyjątkowy haj i ma bardzo charakterystyczne energetyczne działanie. Dzięki temu można oczekiwać, że jest w stanie postawić na nogi nawet najbardziej zblazowanych użytkowników. Jest to świetny wybór na dzień, do pracy, na uczelnie, świetnie sprawdzi się także na imprezie. Easy Sativa na pewno przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.

Proponujemy nasiona, które pakowane są po 4 i po 10 sztuk, gwarantujemy oczywiście oryginalność przygotowanego produktu. przypominamy, że w naszym kraju jednak mamy zakaz uprawy marihuany, dlatego te nasiona, które znajdują się w naszej ofercie mają wyłącznie użytek kolekcjonerski, nie można ich wykorzystywać do osiągnięcia udanej uprawy.