Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 10:04

FEMALE SEEDSProducentów nasion konopi jest na rynku bardzo wiele. Jeśli ktoś będzie szukał dla siebie atrakcyjnych propozycji powinien zwrócić uwagę na różnych dostawców, by pośród nich wybrać firmę, która najlepiej będzie spełniać jego oczekiwania i zaproponuje wyjątkowy wybór nasion bardzo dobrej jakości. W tym momencie firm, które oferują wysoko wyselekcjonowane nasiona jest rzeczywiście bardzo wiele i jeśli się tym zainteresujemy uda się wybrać jedną z dobrych marek, która zaoferuje nam świetne produkty.

Female Seeds to holenderski producent nasion feminizowanych. W ofercie posiada nieduży, ale bardzo dobrze przygotowany zestaw nasion. Firma nie stawia na ilość przygotowywanych propozycji, ale stara się dbać głównie o ich jakość. W związku z tym znajdziemy dobrze wyselekcjonowane nasiona indor, outdoor oraz autoflowering. Przede wszystkim specjalizuje się jednak w odmianach wcześnie dojrzewających o charakterze zewnętrznym, które w tej firmie można określić jako prawdziwe bestsellery.

Produkcja nasion Female Seeds

Między innymi wymienić tutaj należy takie propozycje jak Easy Sativa, Maroc oraz Purple Maroc. To takie odmiany, które bez wątpienia zna każdy kto zajmował się sadzeniem konopi na zewnątrz na terenie Holandii. To kultowe nasiona w tym kraju. Należy również zwrócić uwagę na odmianę taką jak White Widow x Big Bud, która przygotowana została z myślą o uprawie wewnętrznej.

Firma Female Seeds zaczęła swoją działalność w latach 90-tych, gdy podstawowy hodowca Ferry zaczął produkować nasiona tak, by mógł sobie dorobić na studia. Sama marka powstała w 2003 roku i weszła na rynek jedynie wprowadzając nasiona feminizowane. Była to praktycznie pierwsza na rynku firma, która wprowadziła właśnie takie nasiona do swojej oferty. Założeniem było oferowanie dobrych nasion w dobrej cenie i rzeczywiście należy powiedzieć, że starają się tego właśnie trzymać cały czas.