Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 4:12

Gold Therapy Vape Pen Review na Mistrzostwach TDEGold Therapy Vape Pen jest świetnym rozwiązaniem do palenia w podróży, a trasa TDE Championship Tour Kendricka Lamara była idealnym miejscem do przetestowania.

W miarę zbliżania się do legalizacji w Kanadzie, dyskrecja w używaniu marihuany staje się mniejszą koniecznością. Mimo to, entuzjaści cenią sobie sposoby na leczenie i odstresowanie się bez rażących spojrzeń osób postronnych.

Złoty terapeutyczny długopis vape zapewnia idealną mieszankę stylu i dyskrecji, pozwalając na czyste palenie w ruchu. Pokaz, cóż, to było kolejne bezproblemowe doświadczenie.

Pokaz

Lineup: Kendrick Lamar / ScHoolboy Q / Jay Rock / Ab-Soul / SiR / Lance Skiiiwalker

Stojąc na trawnikach Bud Stage w Toronto, nie mogłeś oprzeć się wrażeniu, że zaraz wydarzy się coś wyjątkowego. Z górnej sceny zwisały banery reklamujące TDE z platynowymi płytami. W miarę jak artyści się pojawiali, na ekranach za nimi wyskakiwały gigantyczne, kreskówkowe karty handlowe ze statystykami i liczbami. Do tego wszystkiego Bruce Buffer, niczym konferansjer, zaznaczał swoją obecność na scenie. To był zwarty temat, który został zrealizowany do końca.

Występ rozpoczął się gładko i miękko, Lance SkiiWalker wprowadził nastrój, a SIR i Ab-Soul lekko podkręcili basy w swoich kolejnych setach. Wyrażając uczucia słyszane wokół mnie w tłumie, te sety były trochę krótkie i bez kolaboracji i featuringów, wydawały się być pospieszne. Wciąż powtarzałam sobie, że rozgrzewają nas, utrzymując to miękko i łagodnie, jak grę wstępną. Wmawiałem sobie, że mam być cierpliwy, że czekanie się opłaci.

Że Kendrick dostarczy to, co obiecał.

Nie zawiodłem się.

Zdrobniały słowotwórca pojawił się po swojej ostatniej ewolucji. Od "Kung-Fu" do "Pulitzera", na naszych oczach, ninja o wszechstronnych umiejętnościach zmienił się w akredytowanego i sprawdzonego artystę. Jego przesłanie, większe niż jego ciało. Jego muzyka, większa niż życie.

Przed ukoronowaniem T-Dot "jednym z moich ulubionych miejsc na świecie", Kendrick zapytał.

"Czy ktoś teraz żyje?"

Wymowne pytanie w egzystencjalnym czasie dla wielu młodych ludzi. Kendrick otworzył się agresywnym "DNA" off 2017 Grammys Album of the Year, Damn. Następnie przeszedł do pojedynczych hitów, takich jak "Swimming Pools," "Backstreet Freestyle" i "Alright," i osiągając ostateczną kulminację z "Humble."

Dwa razy powtórzył utwór "Humble", najpierw pozwalając tysiącom zgromadzonym na zewnątrz Budweiser Stage skandować za niego jego wersy, a następnie samemu zamykając ceremonię.

Vape Pen

Gdziekolwiek się udałem w obrębie Budweiser Stage w Downtown Toronto, otrzymywałem komentarze na temat Gold Therapy Vape Pen. Pytanie numer jeden brzmiało,

"Co w tym jest? Czy to zioło?"

Reakcja na twarzach ludzi, kiedy rzeczywiście potwierdzałem ich podejrzenia, była bezcenna. Powolny uśmiech, cicha kontemplacja w ich głowach, jak zamierzają uzyskać trafienie. Emocje te przechodziły w uczucie ulgi, gdy radośnie dzieliłem się z nimi moim długopisem z olejem z konopi.

Mimo niewielkich rozmiarów, zbiorniki te są bardzo wydajne, a dzięki szczelnej konstrukcji idealnie nadają się do spożywania drogich koncentratów w podróży. Akumulator posiada funkcję wstępnego podgrzewania, idealną do rozcieńczania gęstych koncentratów w niskich temperaturach.

Opary produkowane przez ten vape pen wysadził wszystkich na imprezie daleko (w tym ja)

Specyfikacja

Specyfikacja zbiornika

Pojemność: 0,6 mL oleju THC
Rozmiar: 11,3 mm (długość) x 11,2 mm (średnica)
Przepływ powietrza: 4 x Bottom Airflow
Skład cewki: 100% Ceramic


Specyfikacja baterii

Pojemność: 350mAh Li-Ion
Rozmiar: 84.6 mm (długość) x 11.2 mm (średnica)
Czas ładowania: ~1.5 godziny/200pulls

Co jest w pudełku?

  • 2x ładowalne baterie Gold Therapy z gwintem 510
  • 1x przenośna ładowarka USB
  • Instrukcja obsługi

Wkłady z olejem do Vape sprzedawane oddzielnie

Seria Hive to jednorazowe wkłady THC, które mogą być łączone z baterią Gold Therapy 510. Wkłady wyposażone są w ceramiczny element grzewczy, który pomaga uzyskać stałą i gładką jakość oparów. Niestety, nie są one dołączone do zestawu i trzeba je dokupić osobno. Jednorazowe kartridże stanowią pewną niedogodność, ponieważ nie można ich ponownie napełnić.

Gdyby nie były one tak dobrze trafione, byłbym nieco bardziej zirytowany tą jednorazowością. Ale z ilością pary produkowanej przez te małe klejnoty, jestem szczęśliwy pozwalając Gold Therapy załadować je dla mnie.

Jak to działa i unikalne cechy

  1. Aby włączyć vape, należy nacisnąć przycisk pięć razy.
  2. Wokół przycisku zacznie migać białe światło oznaczające, że vape został włączony.
  3. Naciśnij i przytrzymaj przycisk podczas wciągania powietrza przez ustnik.

To, co jest naprawdę wyjątkowe w tym vape'ie, to regulowana przysłona. Możesz obrócić otwór otwierający wkład w lewo lub w prawo, aby pozwolić na przepływ większej ilości oleju z konopi do ceramicznej cewki grzewczej. Pozwala to na zmaksymalizowanie ilości oleju w każdym trafieniu, jednocześnie nie marnując oleju przez wyciek itp.

Jeśli bąbelkujesz podczas uderzenia w vape, zamknij otwór przysłony, aż zużyjesz cały olej na ceramicznym elemencie grzewczym.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena