Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 1:50

Green CrackTa odmiana marihuany była pierwotnie nazywana "Cush", ale obecnie została przemianowana na "Green Crack". Po doświadczeniu intensywnych efektów sativy, Snoop Dogg, koneser marihuany, dał mu ją. Cush jest nadal używany przez niektórych, aby uniknąć stygmatyzacji marihuany.

Pochodzenie Green Crack'a nie jest znane. Została ona pierwotnie wyhodowana w Athens w 1970 roku i jest potomkiem Skunk #1. Jednak może mieć również korzenie indica w niektórych Afghani. Jest idealna do codziennego użytku, ponieważ zapewnia wysoki poziom energii. Średnia potencja Green Crack wynosi 16% THC. Dzięki temu haj będzie utrzymywał się przez wiele godzin.

Green Crack, pomimo wielu cech indica, dostarcza silnego haju, który jest typowy dla odmian marihuany sativa. Daje zastrzyk energii i lepszy sposób na rozpoczęcie dnia.

Green Crack może sprawić, że prozaiczne czynności, takie jak pranie i sprzątanie, staną się przyjemniejsze. Focus może pomóc użytkownikom skupić się na kreatywnych projektach lub zwrócić uwagę na niuanse w muzyce, filmach lub meczach.

Green Crack może również powodować pewne efekty psychodeliczne, takie jak zniekształcenia wizualne i dziwne uczucie przedłużonego czasu. Nie zaleca się stosowania tego szczepu w nocy, ponieważ może on pobudzić użytkownika do działania.

Jego energetyzujące efekty mogą być bardzo pomocne w łagodzeniu zmęczenia. Green Crack może być stosowany w leczeniu lęków i depresji. Jednak w przypadku przyjmowania dużych ilości może powodować paranoję i ataki paniki. Ta odmiana nie jest zalecana dla osób, które używają jej po raz pierwszy.