Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 9:36

Jak zostać dealerem marihuanyŚwiat sprzedaży marihuany zmienił się diametralnie od czasu, gdy prawie 25 lat temu rozpoczął się trend legalizacji medycznej i rekreacyjnej. Ale jest jedna cecha, której potrzebuje diler, aby odnieść sukces teraz, potem, lub w dowolnym momencie.

Jak rozpocząć sprzedaż marihuany na czarnym rynku

Jeśli chcesz zarabiać na sprzedaży marihuany , są ważne wskazówki, których musisz przestrzegać.
Przed legalizacją marihuany medycznej i/lub rekreacyjnej, jedynym sposobem na zostanie dealerem marihuany był czarny rynek. Chociaż z pewnością nie zalecamy nikomu łamania żadnych przepisów zakazujących sprzedaży niektórych substancji, były to jedne z najlepszych wskazówek dotyczących sprzedaży marihuany w tamtych czasach:

  • Nabyć marihuanę: Aby rozpocząć sprzedaż marihuany, należy albo wyhodować co najmniej kilka roślin marihuany, albo znaleźć jedno lub więcej połączeń, które będą w stanie zapewnić ci stałe dostawy.
  • Znać swój rynek: Czy twoi potencjalni klienci chcieliby mieć osiemdziesiątą ósemkę wysokiej klasy nugs (i ceny, za które sprzedają) lub pół uncji mids? A może powinieneś pominąć rynek detaliczny w całości i puli hurtowej o funta. Musiałeś odłożyć na bok swoje osobiste preferencje i zaopatrzyć się w to, co oni chcieli.
  • Zważyć ją i zapakować: To kuszące, aby dać wszystkim gruby worek, i to na pewno zmotywuje klientów, aby utrzymać swój numer na speedialu. Ale będzie również wcinać się w twoją dolną linię. Jeśli chciałeś zarabiać na sprzedaży marihuany, musiałeś przyjąć wyważone podejście do hojności.
  • Postaw się tam! Ale nie za bardzo..: Kluczem do zarabiania na sprzedaży marihuany na czarnym rynku i przetrwania jako wolny człowiek było agresywne sprzedawanie każdemu, kto był fajny - i nikomu innemu. Luźne usta zatapiają statki, a zaufanie niewłaściwej osobie może doprowadzić twoje przedsięwzięcie do szybkiego i niefortunnego końca.

Jak rozpocząć sprzedaż marihuany jako legalny diler

Możesz zarabiać pieniądze lub nawet wzbogacić się jako legalny dealer marihuany w branży, ale postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby uniknąć wyzwań!
Handel marihuaną jest teraz zupełnie inną grą w stanach, w których została ona zalegalizowana medycznie lub rekreacyjnie. Rozpoczęcie sprzedaży marihuany jest teraz o wiele trudniejsze niż kupno ćwierć funta i pudełka kanapek. Ale szansa jest nadal dostępna dla każdego, kto jest gotów na nią pracować, a plusem jest to, że można teraz naprawdę wzbogacić się sprzedając marihuane bez ryzyka kary więzienia.

Wskazówki dotyczące sprzedaży marihuany  na rynku legalnym

  • Znać zasady: Zgodność jest nazwą gry na legalnych rynkach marihuany. Zapoznaj się z przepisami i zasadami, a jeśli znasz je tam i z powrotem, zawsze będziesz mógł znaleźć pracę w branży marihuany.
  • Zapoznaj się z odmianami i produktami: Nielegalny rynek nie oferował zbyt wiele w kwestii wyboru. Dealerzy mogli sprzedawać w zasadzie wszystko, ponieważ konsumenci nie mogli po prostu pójść na ulicę do poradni. Teraz trzeba zrozumieć wiele szczepów i ich skutki (lub, jeszcze lepiej, zrozumieć skutki różnych profili kannabinoidów), a także wiele produktów, takich jak jadalne koncentraty, koncentraty i produkty aktualne.
  • Sieć: A teraz możesz to zrobić bez martwienia się o gliniarzy! Niezależnie od tego, czy chcesz się zatrudnić, czy szukasz inwestorów dla swojego kannabiznesu, musisz ich szukać. Konferencje branżowe i targi pracy mogą być doskonałymi sposobami na nawiązanie kontaktów, ale także drogimi. Jeśli szukasz tańszej alternatywy, poszukaj grup branżowych i stron w mediach społecznościowych i zaangażuj się - i to jest kluczowe - konstruktywnie.

Stosowanie się do tych wskazówek dotyczących sprzedaży marihuany nie zagwarantuje Ci wzbogacenia się. Ale dadzą Ci szansę na podążanie za marzeniami o marihuanie w branży, która obecnie w Stanach Zjednoczonych warta jest prawie 15 miliardów dolarów rocznie i ma trafić do 100 miliardów dolarów na całym świecie do końca dekady!

Ostateczne przemyślenia

Zaczynając jako handlarz marihuany, wiele się zmieniło od lat 90-tych. Przed jakąkolwiek medyczną lub rekreacyjną legalizacją marihuany, trzeba było stworzyć stabilną i wysoce wiarygodną sieć zarówno dostawców, jak i klientów. Nawet wtedy, zarabianie pieniędzy na handlu marihuany było trudne, a groźba aresztowania zawsze groziła.

Włamanie się do branży marihuany może być większym wyzwaniem niż zostanie dealerem marihuany 20 lat temu, ale możliwości są teraz prawie nieograniczone!