Najnowsze wiadomości

25 kwietnia 2024 2:14

K.O KushK.O Kush została wyhodowana przez Heavyweight seeds. Jest to mieszanka szczepów Killa Kush i Herijuana. Ta hybryda to w 50% indica i w połowie sativa. Jest niezwykle silna i może cię znokautować. Mike Tyson uprawiał ten szczep na swoim ranczu. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę nazwę.

Kwiaty K.O Kush wytwarzają różowe i lawendowe włoski, które przylegają do ściany, gdy są do niej dociskane. Kwiat jest pokryty trichomami i występuje w różnych kolorach. Aby w pełni zakwitnąć, roślina potrzebuje 8 tygodni.

K.O Kush może być uprawiana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz w łagodnym klimacie. Odmiana ta ma pieprzny i ziemisty aromat. Można jednak wyczuć również charakterystyczny zapach Skunka.

Szczep, który Mike Tyson osobiście uprawiał, jest obecnie dostępny tylko w Oregonie i Waszyngtonie. Za 40$ można kupić 3,5g marihuany w sklepie detalicznym. Wysoka zawartość THC na poziomie 22% sprawia, że jest ona warta swojej ceny.

K.O Kush wywołuje efekty podobne do indica. Pacjenci cierpiący na zaburzenia lękowe, migreny i ból mogą cieszyć się relaksem i sennością. Odmiana ta jest często stosowana w leczeniu zaburzeń odżywiania. Pacjenci zauważają różnicę w apetycie po jej zażyciu. Ma również pozytywne efekty uboczne wobec HIV i chemioterapii.