Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 10:03

Critical PlusCritical Plus jest zrównoważoną mieszanką szczepów Big Bud #1 i Skunk #1. Została pierwotnie wyhodowana w Hiszpanii i to właśnie w Barcelonie zdobyła swój pierwszy Puchar Highlife. Po swoich rodzicach odziedziczyła ostry aromat i smak Skunka. Przekazano jej również łagodność Big Buda. Critical+ jest uniwersalną odmianą ze względu na działanie poprawiające nastrój i wysoką zawartość THC (między 15-20%).

Kwiaty Critical Plus mają oliwkowo-zielony kolor i owalny kształt. Posiadają również czerwono-pomarańczowe włoski, które dodają smaku. Topy najlepiej zmielić za pomocą młynka. Są one lepkie i gęste. Rodzic Skunk dodaje do mieszanki kwaśną nutę, która nadaje jej od początku cytrynowy zapach. W miarę palenia staje się bardziej ziemisty. Użytkownicy Critical + twierdzą, że przy wydychaniu zapach jest podobny do środków czyszczących o zapachu cytryny.

Efekt jest opisywany przez użytkowników jako fala w kreatywności i gadatliwości. Dlatego szczep może być używany społecznie. Ciało zaczyna odczuwać łagodne efekty rodzica Big Bud w miarę postępu efektu. Szczep ten jest używany przez pacjentów do leczenia stresu i chronicznego bólu. Można cieszyć się wieczornymi lub popołudniowymi przyjemnościami dzięki kombinacji euforii/relaksacji szczepu Critical +.

Critical Plus jest odmianą poprawiającą nastrój, która zapewnia użytkownikom przyjemny haj, zwiększoną kreatywność i głęboko relaksujące efekty szczepów indica. Odmiana ta może być stosowana w leczeniu depresji, lęków, PTSD i fibromialgii.