Najnowsze wiadomości

30 maja 2024 8:53

Lemon HazeLemon Haze jest krzyżówką szczepów Silver Haze i Lemon Skunk. Dzięki temu ma cytrynowy aromat. Lemon Haze pozostawia w ustach słodki, cytrynowy smak przez długi czas. Jest to silna sativa i nie jest polecana dla początkujących użytkowników. Ten szczep może wytworzyć bardzo relaksujący i euforyczny haj.

Kwiaty Lemon Haze są średniej wielkości do dużych, a konsumenci uwielbiają ich unikalny kształt i teksturę. Liście są gęste i mają poszarpany, puszysty wygląd. Wierzchołki liści są pokryte bursztynowymi trichomami, które nadają im żółtą poświatę i są odpowiedzialne za wysoką psychoaktywność.

Cytryna jest silnym aromatem cytrusowym, gdy jest odpowiednio zsiadła. Odrobina cytryny jest dominującym zapachem. Fani Haze rozpoznają pod nim korzenno-ziołowy smak. LH nie jest jak jej rodzic Lemon Skunk. LH nie ma żadnych charakterystycznych cech. Lemon wytwarza gładki dym, kiedy jest spalana. Ma wyraźne cytrynowe nuty i orzeźwiająco ziołowy smak.

Lemon Haze jest bombą o opóźnionym zapłonie. Oznacza to, że musisz odczekać kilka minut, zanim ujawnią się pełne efekty działania Lemon Haze. Początkowe objawy mogą obejmować przesunięcie w postrzeganiu bodźców i możliwość, że niektóre dźwięki lub obrazy mogą nabrać wymiaru psychodelicznego. Wzrost aktywności mózgu może prowadzić ludzi do pożądania rozmowy i kreatywności.

Lemon Haze pobudza do działania, dzięki czemu nawet doświadczeni użytkownicy mogą bez problemu wykonywać codzienne zadania. Jednak grawitacja przykleja się do krzesła i może być odczuwalna wraz z upływem czasu. Wyższe dawki mogą powodować głębokie myśli i pozwalają odłączyć się od otaczającego świata. Ten szczep powinien być przyjmowany wieczorem, ponieważ może pobudzać i utrudniać zasypianie.

Pacjenci cierpiący na depresję, stres i chroniczny ból wybiorą szczep Lemon Haze. Pacjenci, którzy doświadczają paranoi z powodu wysokiego poziomu CBD i THC mogą czuć się paranoicznie. Ta sativa nie powinna być stosowana przez początkujących.