Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 2:10

Masa KrytycznaCritical Mass to odmiana z dominacją indica. Jego nazwa odnosi się do dużych topów jego szczepu z dominacją indica. Niektóre mogą nawet łamać gałęzie na pół. Ta odmiana marihuany ma wysoką zawartość THC, między 19 a 22 procent. Jest to dość imponujące jak na szczep z dużymi topami.

Odmiana marihuany Critical Mass może powodować uczucie zmęczenia i odrętwienia. Mówi się, że Critical Mass oczyszcza umysł i zwiększa kreatywność, ale użytkownicy nie powinni brać zbyt dużo.

W zależności od dawki, efekty mogą trwać od 2 do 2,5 godziny. Critical Mass, jak większość szczepów o wysokiej zawartości THC, może powodować suchość oczu i ust.

Ze względu na silne działanie uspokajające, szczep ten najlepiej stosować wieczorem lub w nocy. Jest to również dobry wybór dla tych, którzy są zmęczeni lub potrzebują snu. Geny indica szczepu Critical Mass mogą złagodzić chroniczny ból i stres, a także niepokój. Szczep ten jest również stosowany w leczeniu migren, nudności i braku apetytu.

Critical Mass została stworzona przez Mr. Nice. Ta hybryda Skunk #1 i szczepów Afghani jest popularna wśród początkujących hodowców ze względu na wysokie plony i skuteczność w pomieszczeniach i na zewnątrz. Roślina może kwitnąć przez 6-8 tygodni i jest podatna na trening Sea of Green.