Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 2:07

Mike Tyson zmierzył się z Jonesem Jr. naćpanym. "Jestem palaczem, palę każdego dnia, nawet podczas walk" - przyznał bokser.Tyson, legendarny bokser, kilka dni temu walczył w walce z Royem Jonesem Jr. Tyson odpowiedział, że przed walką z Jonesem Jr. palił codziennie rano, a podczas walki był również naćpany.

Będąc na haju, Mike Tyson walczył z Jonesem Jr.

Dwie legendy pięściarstwa, Roy Jones Jr. i Mike Tyson, stanęły kilka dni temu w ringu. Walka trwała przez cały dystans.

54-letni Tyson został zapytany przez reportera, czy przed walką palił kiedykolwiek marihuanę. Mike bez większego zastanowienia odpowiedział:

Tak, paliłem. Słuchaj, nie mogę przestać palić. Paliłem nawet podczas walk. Po prostu muszę palić. Przepraszam, jestem palaczem. Palę każdego dnia. Nigdy nie rzuciłem palenia.

-odpowiedział wojownik, po czym dodał:

Taki już jestem. Nie ma to na mnie żadnego negatywnego wpływu. Tak przeżywam swoje życie, tak też umrę. Nie ma żadnego wyjaśnienia. Nie ma początku i nie ma końca.

Mike odpowiedział, że marihuana pomaga mu zwalczać ból, gdy został zapytany przez boksera:

To tylko odrętwia mój ból. Nie łagodzi bólu.

Tyson i pot

Legendarny bokser nigdy nie ukrywał swojej miłości do marihuany. Jest również właścicielem plantacji w południowej Kalifornii. Pochwalił się, że wraz z partnerem palili zioło za 40 tysięcy dolarów miesięcznie. Czytaj dalej T U T A T J.