Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 10:07

Najlepszy sposób na dodanie wilgoci do wysuszonej marihuanyProblemem, z którym borykają się niektórzy hodowcy i dystrybutorzy, jest wysuszona marihuana. Może to być spowodowane wieloma czynnikami; plantator zostawił ją zbyt długo w zawieszeniu, albo przeniósł marihuanę z wilgotnego klimatu (jak dolina Willamette w Oregonie) do suchego (jak Reno, Nevada), albo z jakiegokolwiek powodu. Jeśli to jest twoja sytuacja, nie martw się, są pewne rzeczy, których możesz spróbować. Oto kilka z najlepszych wskazówek, które znalazłem w sieci:

1. Zamoczyć wacik w folii aluminiowej, wywiercić otwory w folii aluminiowej. Niech siedzi w słoiku z pączkami, na kilka godzin, powinien zwrócić wilgoć do pączków.

2. Włóż swoją marihuanę do słoika razem z kilkoma świeżymi skórkami pomarańczy.

Co cztery godziny potrząsać słoikiem lub układać niuanse i skórki, aby zapewnić lepsze rozprowadzanie wilgoci. Uważaj, ile skórek pomarańczowych używasz, ponieważ możesz je łatwo nawilżyć. Używałeś go wiele razy wcześniej z "kruchym" pączkiem.

3. Używać wilgotnego ręcznika papierowego.

Nie namaczaj go zbytnio, bo wtedy możesz spowodować problemy z wilgocią lub pleśnią.

4. Skórzyć tylko zewnętrzną warstwę skórki z cytryny i przykleić ją do słoika na noc.

Kilka pasków wystarczy. Zdejmij skórki rano, aby zapobiec powstawaniu pleśni. Powinieneś być po tym dobry. Wystarczy regularnie "beknąć" w słoiki, a słaby zapach cytryny również powinien się rozpraszać.

5. Weź świeży, mały pączek z żywej marihuany

Możesz go monitorować i wyjąć po osiągnięciu pożądanej wilgotności, a nawet dodać kolejny, jeśli ten wyschnie.

6. Włożyć go do worka z kromką (lub małym kawałkiem) białego chleba.

Zostaw go na noc, a może przywrócić odpowiednią ilość wilgoci do Twojej marihuany.

7. Spróbuj kawałek sałatyTo działa dobrze i nie wpływa na smak. Zaczęłabym od około 3 godzin.

8. Kawałek jabłka Nie zawiera olejków aromatycznych z owoców cytrusowych i żadnych drożdży, które mogłyby spowodować pleśń w chlebie.

Jeśli chodzi o dodawanie wilgoci do dobrej marihuany, w Internecie było dziesiątki, jeśli nie setki sztuczek, aby dodać wilgoci do marihuany. Najlepsze (w mojej opinii i z mojego doświadczenia) zostały wymienione powyżej i działały w moich eksperymentach. Najważniejsze jest znalezienie czegoś, co ma w sobie wilgoć, włożenie tego do zamkniętego pojemnika z suchą marihuaną i pozostawienie czasu na zrobienie tego. Sprawdzajcie okresowo, czy nie robi się zbyt wilgotno lub nie dodaje się do niego pleśni.