Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 2:52

Najpopularniejsze odmiany auto kwitnąceRośliny konopi indyjskiej auto kwitnące rozpoczynają produkcję kwiatów same z siebie bez konieczności pracy nad czasem naświetlania. To duży atut ponieważ dzięki temu w różnych środowiskach takie rośliny dobrze sobie radzą. Dodatkowo okres wegetacji będzie krótszy niż trzy miesiące i można je uprawiać także w chłodniejszym klimacie bez większych problemów, jeśli jest krótkie lato i mało słońca.

Northern Light Automatic

To jedna z lepszych propozycji jak chodzi o medyczną marihuanę. Odmiana hybrydowa, która składa się z genów Indica z domieszką genów Sativa. Charakterystyczna jest wysoka zawartość CBD. To ten składnik odpowiada za efekt działania w postaci błogiego relaksu i przyjemności jaką będzie się czerpać.

Amnesia Haze Automatic

To odmiana, która wywodzi się z rodziny Sativa. Charakteryzuje się euforycznym hajem co związane jest z wysoką zawartością THC w tej odmianie. Wiele osób, które maja problemy z ADHD uważa, że właśnie dzięki niej łatwo im wracać do równowagi oraz spokoju, dlatego tak sobie cenią tą właśnie odmianę. Można dzięki niej pokonać również zaburzenia łaknienia.

Royal Dwarf

Najlepsza odmiana dla osób, które mają mało powierzchni pod uprawę. Rzadko ma więcej niż 60 cm. Na szczęście rośnie wszerz i zbiory będą dzięki temu na naprawdę dobrym poziomie. Odmiana ma dużo genów Sativa i gwarantuje delikatną euforię.

Royal AK Automatic

Pomimo że wywodzi się z rodziny Sativa w budowie jest krępa i raczej nie przekracza metra wysokości. Dzięki temu w odróżnieniu od krewnych nadaje się do uprawy w ramach sztucznego oświetlenia. Okres wzrostu i kwitnięcia zamyka się wokoło dziesięciu tygodniach. Maksymalnie można uzyskać nawet 160 gram z jednej rośliny. Słodka w smaku i zapachu, daje dużo energii i kreatywności.

Automatyczne odmiany konopi

White Widow Automatic

W składzie jest przewaga odmiany Indica. Jedna z lepszych odmian na cele medyczne. Świetnie radzi sobie w sztucznym świetle, w budowie zwarta i kompaktowa. Rośliny tej odmiany mogą mieć od 50 do 100 cm. Bardzo wydajna i z jednej sztuki można uzyskać nawet ćwierć kilograma suszu. W smaku i zapachu mocno cytrusowa, łagodzi ból i koi nerwy, gotowa do zbioru po około 6 tygodniach.

Royal Haze Automatic

Bardzo dobrze znana odmiana, która charakteryzuje się tym, że długo kwitnie, ale ma ogromne rozmiary. Dostępne są także wersje w nieco bardziej przystępnych rozmiarach i z krótszym okresem rozwoju. Auto rzadko przekracza metr wysokości i gotowa do zbioru jest po trzech miesiącach. Mają wysoką zawartość

THC Royal Creamatic

Ta odmiana potrzebuje jedynie dwóch miesięcy, by pokazać to co najlepsze. Przeciętna roślina wyrasta na metr wysokości i pokrywa się kwiatami. Bardzo wydajna, daje obfite plony i wielu osobom przypadnie do gustu. W parze z dużą mocą idzie także karmelowy aromat, który na pewno warto poznać więc warto po tą odmianę sięgnąć.

Royal Bluematic

Inspiracją za powstaniem tej hybrydy były jagody. To nowa odmiana na rynku, której smak i zapach przywodzi na myśl właśnie jagody. Bardzo delikatna, po 9 tygodniach kwitnienia gotowa do zbioru. Dość wydajna z wysoką zawartością CBD, dlatego dobra do działania leczniczego.