Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 3:34

Scena marihuany w Gotyckiej Dzielnicy BarcelonyDzielnica Gotycka jest częścią Barcelony, która istniała od czasów średniowiecza. Znajduje się pomiędzy nowoczesnym Plaza de Cataluña a Morzem Śródziemnym. Ponadto, Rambla jest najbardziej znaną ulicą w Dzielnicy Gotyckiej. Jest to główne miejsce turystyczne z niesamowitymi restauracjami i klubami. W pobliżu znajduje się wiele muzeów i historycznych miejsc wartych uwagi. Stare dzielnice żydowskie w Barcelonie są tutaj, wraz z synagogą. Jest tam wiele starych katedr, a wycieczki zabierają ludzi do Starej Synagogi i różnych katedr. Jest to wspaniałe miejsce dla sceny konopnej. Można napotkać lokalizację konkretnych klubów konopi w Barcelonie w Weedmaps.

Sektor konopi w Barcelonie

Scena marihuany w Barcelonie jest największa w Hiszpanii. W Dzielnicy Gotyckiej znajduje się wiele punktów sprzedaży medycznej i rekreacyjnej. Są one nazywane "stowarzyszeniami". Zazwyczaj są one blisko różnych organizacji pozarządowych, które walczą o prawa imigrantów do opieki medycznej oraz o prawa ludzi do marihuany medycznej na różne choroby i potrzeby. Barcelona jest jednym z najbardziej popularnych miast na świecie miast na świecie wśród turystów. Dzielnica Gotycka jest najbardziej popularną dzielnicą w Barcelonie wśród turystów ze względu na wszystkie historyczne miejsca. Już same te liczby sprawiają, że jest to idealne miejsce dla związków konopi. Jest również fakt, że Plaza de Cataluña jest dobrze obsługiwana przez linie metra, a także przez podmiejskie linie dojazdowe. Jest bardzo łatwo dostępny dla ludzi, którzy mieszkają w Barcelonie i w całej Katalonii.

Legalność sceny marihuany w Hiszpanii

Marihuana jest legalna w Hiszpanii, pod warunkiem, że używa się jej w domu. Aby kupować od stowarzyszenia, trzeba być członkiem. Do stowarzyszenia przystępuje się na podstawie hiszpańskiego dowodu osobistego lub paszportu zagranicznego. Stowarzyszenie wydaje kartę członkowską, na którą wpłaca się pieniądze, aby kupić marihuanę. Członkowie albo palą marihuanę na miejscu, albo zabierają ją do domu i palą. Pomimo twierdzeń niektórych stron internetowych, że tylko mieszkańcy Hiszpanii mogą dołączyć do klubów, jako członek klubów konopi w Barcelonie, osobiście widziałem turystów dołączyć kluby konopi z ich paszportów, i kupić marihuanę, tak jak wszyscy inni. Chociaż mając ktoś wprowadzić Cię do klubu konopi pomaga, to nie jest konieczne. Można po prostu znaleźć kluby marihuany online. Scena marihuany jest bardzo otwarta i przyjazna dla wszystkich.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Stocksy.com

Stowarzyszenia marihuany w Barcelonie

Stowarzyszenia zazwyczaj nie mają barów w środku. Są to kluby, w których członkowie palą marihuanę. Stowarzyszenia sprzedają tylko marihuanę i produkty pochodne. Jednakże, zapewniają tytoń za darmo, ponieważ niektórzy ludzie lubią mieszać tytoń z marihuaną. Ponadto, stowarzyszenia sprzedają haszysz. Oznaczają one różne odmiany konopi, zgodnie z nazwą szczepu konopi. Można też zapytać sprzedawcę, czy konopie to indica czy sativa. Sprzedają sprzęt do palenia marihuany. Stowarzyszenia zazwyczaj posiadają Volcano. Volcano jest stacjonarnym waporyzatorem marihuany. Dym trafia do wielkiego balonu. Przykłada się balon do ust i wdycha dym z balonu. Jest to o wiele mocniejsze niż palenie normalnego jointa. Z Volcano należy postępować ostrożnie.

Stowarzyszenia medyczne są podobne do tych rekreacyjnych. Z tym, że sprzedawane są inne produkty. Podczas gdy olej CBD jest szeroko dostępny (nawet na Amazon.es), rząd ogranicza olej THC. Olej THC można znaleźć tylko w niektórych stowarzyszeniach medycznej marihuany. Ponownie członkostwo jest wymagane w tych stowarzyszeniach. W Hiszpanii nie jest jeszcze wymagana recepta na medyczną marihuanę, ponieważ nie jest ona jeszcze objęta systemem sanitarnym. Pablo Iglesias, przywódca partii politycznej Podemos i obecny wiceprezydent Hiszpanii, jest zwolennikiem legalizację marihuany legalizacji marihuany. Nowy rząd w Hiszpanii został powołany w pierwszym tygodniu stycznia 2020 roku. Gdy rząd zajmie się innymi sprawami, marihuana będzie całkowicie legalna w Hiszpanii, a w tym momencie system sanitarny obejmie medyczną marihuanę. Scena marihuany mocno lobbuje za pełną legalizacją.

Inne biznesy związane z konopiami

Scena marihuany w Barcelonie ma więcej niż tylko stowarzyszenia. Różne firmy sprzedają dostawy konopi. Istnieją vapes, różne fajki, bongs i vaporizers na sprzedaż. Sklepy z marihuaną sprzedają specjalistyczne zapalniczki do różnych metod palenia marihuany. Sklepy, które sprzedają te urządzenia, mają również różne przedmioty dla palaczy tytoniu. Oczywiście, obie te dziedziny w znacznym stopniu się pokrywają. Niektóre z tych sklepów sprzedają różne produkty pochodne konopi, takie jak balsamy i olejki. Sklepy te znajdują się na bocznych ulicach w pobliżu samej Rambli. Mają one tendencję do robienia dużych zakupów, szczególnie latem, kiedy to jest najbardziej ruchliwy sezon turystyczny.

Specjalistyczne sklepy z marihuaną sprzedają również sprzęt do uprawy konopi wewnątrz i na zewnątrz. W przypadku uprawy wewnętrznej, sprzedają światła, doniczki, nawozy i powiązany sprzęt. Zarówno w przypadku uprawy wewnątrz, jak i na zewnątrz sprzedają nasiona i nawozy. Sklepy z marihuaną sprzedają niesamowitą różnorodność nasion różnych rodzajów marihuany, które są znane na całym świecie. Rząd hiszpański zdekryminalizował uprawę indoor oraz uprawę outdoor w miejscach, gdzie gdzie nie widać konopi.

Image Courtesy of https://www.cannabisbarcelona.com/

Przyjemność

Ponieważ tak wielu turystów przyjeżdża do Dzielnicy Gotyckiej na zakupy, istnieje problem z kieszonkowcami. Należy uważać na swoje otoczenie i mieć oko na podejrzanych ludzi. Przestępstwa z użyciem przemocy są bardzo rzadkie i obszar ten jest bezpieczny, ale kieszonkowcy są zdecydowanym problemem o każdej porze dnia. Policja krąży po okolicy, aby mieć oko na przestępców i dbać o bezpieczeństwo społeczeństwa.

Ogólnie rzecz biorąc należy cieszyć się sceną marihuany w Dzielnicy Gotyckiej. Obecne prawo nie pozwala na komercjalizację marihuany, a kluby konopi nie mogą się reklamować. W związku z tym nie róbcie zdjęć klubowi marihuany i nie ogłaszajcie światu "To jest wspaniały klub marihuany!" i że tam paliliście. Rząd nie pozwala na to teraz, ale może się to zmienić, kiedy nastąpi pełna legalizacja. Ogólnie rzecz biorąc, idźcie do Dzielnicy Gotyckiej, wypijcie kilka drinków, wypuśćcie kilka chmur dymu, zjedzcie dobre jedzenie i wróćcie do domu się przespać.