Najnowsze wiadomości

30 maja 2024 9:07

Sour DieselSour Diesel, znany również jako Sour D. jest popularną odmianą sativy. Jest dobrze znana ze swojego zapachu przypominającego olej napędowy. Chociaż pochodzenie Sour Diesel nie jest znane, niektórzy uważają, że powstała ona z oddzielnego fenotypu ze szczepu o nazwie Diesel. Inni uważają, że jest to mieszanka Northern Lights i Chemdawg. Jeszcze inni sugerują, że może to być mieszanka Super Skunk, Northern Lights i Chemdawg.

Sour Diesel produkuje okrągłe, średniej wielkości topy, które są żółto-zielone w kolorze. Prawidłowo uprawiana roślina produkuje dużo trichomów, które sprawiają, że topy są lepkie w dotyku. Kwiaty mają silny zapach, który przypomina benzynę. Można też wyczuć słaby aromat pomarańczy.

Notorycznie ostry dym z Sour Diesel może powodować kaszel. Przy wdychaniu dym może mieć kwaśny smak i zapach przypominający benzynę. Ponieważ zapach dymu może pokonać dość dużą odległość, uważa się, że palenie Sour Diesel nie jest dyskretne.

Ta odmiana może pomóc w stresie, niepokoju i depresji. Ten szczep jest często używany do leczenia bolesnych dolegliwości. Ze względu na swoje unikalne właściwości, wielu użytkowników zgłasza wzrost kreatywności. Odmiana ta nie jest zalecana dla początkujących.