Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 9:57

Turystyka konopna na Ibizie, HiszpaniaKluby marihuany na Ibizie są w trakcie wzrostu popularności, a wiele z nich jest otwieranych dla turystów i mieszkańców w pobliżu kurortów i plaż. Powodem tego jest rozwój polityki

w UE i ostatnie zmiany w prawie, które zezwalają na używanie marihuany do celów osobistych w Hiszpanii, ale nadal zabraniają jej komercyjnego wykorzystania i handlu.

Obecnie, kultura marihuany w Hiszpanii kwitnie i postawiła władze w środku szarej strefy, gdzie wszystkie dzielnice i miejsca mają różną tolerancję dla tej rośliny. Obecnie istnieje wiele klubów z marihuaną, na które władze Ibizy zezwalają i które świetnie prosperują, szczególnie w sezonie turystycznym. Jednak do niedawna istniały ścisłe i surowe przepisy dotyczące klubów z marihuaną na Ibizie, w porównaniu do tych w Barcelonie czy Murcji na przykład. I tylko dlatego, że istnieje tolerancja dla marihuany w Hiszpanii

, nadal musisz zachować niski profil i przestrzegać zasad, aby pozostać bezpiecznym i pozostać pod radarem.

Miejsca, w których można kupić marihuanę

Neon z napisem Smoke Shop via Unsplash

.

Na wyspie Ibiza, czy w całej Hiszpanii, nie znajdziesz żadnych łatwo dostępnych miejsc, takich jak słynne amsterdamskie kawiarnie, gdzie możesz swobodnie kupić i palić trawkę. Zamiast tego, jeśli chcesz mieć dostęp do zioła, są popularne kluby Ibiza marihuany, które są na wzrost w tej chwili, ale nawet tam może trzeba włożyć trochę wysiłku, aby dostać się i stać się członkiem, aby uzyskać zioło.

Powodem, dla którego kluby marihuany na Ibizie są raczej chętni do bycia ostrożnym ze swoimi członkami i tym, komu sprzedają trawkę, jest to, że istnieją prawne ramifications, które kontrolują te miejsca i jak działają.

Jak stać się częścią klubów marihuany na Ibizie?

Kluby marihuany na Ibizie lub miejsca z marihuaną mają ścisły zestaw zasad, które muszą być przestrzegane przez każdego członka. Najprostszym sposobem, aby zostać członkiem klubu marihuany na Ibizie jest posiadanie znajomego, który jest już członkiem i zaprasza cię do przyłączenia się. Nie martw się jednak, jeśli nie znasz nikogo, nadal istnieją sposoby, aby dołączyć do klubu.

Ogólne zasady

Po pierwsze, będziesz musiał przedstawić dokument tożsamości lub, jeśli jesteś miejscowym, który chce dołączyć do klubów marihuany na Ibizie, dowód zamieszkania na wyspie. W zależności od tego, w którym miejscu na wyspie się znajdujesz, istnieją różne sposoby podejścia do punktów sprzedaży marihuany, ponieważ niektóre z nich mają bardziej restrykcyjne zasady niż inne. Na przykład, kluby marihuany w mieście Ibiza są bardziej pobłażliwe i akceptują nowych członków, a także są dość liczne niż w innych miejscach. W San Antonio, na przykład, jest mniej klubów marihuany na Ibizie i trudniej się do nich zapisać.

Złotą zasadą jest to, że im bardziej zrelaksowane jest miasto, tym łatwiej będzie ci podejść do punktu sprzedaży marihuany i zostać jego członkiem.

Poniżej znajduje się filmik z przewodnikiem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ibizie

Kiedy jesteś na Ibizie, oczywiście chcesz cieszyć się imprezami i uniknąć kłopotów, więc oto kilka wskazówek, które powinieneś znać przed wizytą na Ibizie.

10 rzeczy, których nie należy robić na Ibizie

Zapoznaj się z lingo

Kolejną kluczową rzeczą podczas kontaktu z klubami marihuany na Ibizie jest to, że pytasz czy możesz poprosić o zaproszenie do członkostwa. W żadnym wypadku nie zaczynaj rozmowy na temat palenia marihuany lub kupowania od nich, ponieważ wtedy rozmowa zostanie zamknięta i nie będziesz miał szansy na dołączenie do nich. Bądź uprzejmy i wyraź prawdziwe zainteresowanie zostaniem ich członkiem i bądź gotowy na prośbę o identyfikację, ponieważ chcą, aby ich członkowie byli przechowywani w aktywnej bazie danych dla bezpieczeństwa.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że trzeba nawiązać kontakt z klubów Ibiza marihuany przed wizytą w zakładzie i używać pewnego zestawu słów, takich jak udział w ich chwastów, dostać, lub spróbować, zamiast kupować chwastów od nich. Dzieje się tak dlatego, że prawo nadal zobowiązuje je do niesprzedawania zioła w żadnych okolicznościach.

Średnie ceny

Ceny mogą się różnić, zwłaszcza dlatego, że zioło musi być jeszcze zalegalizowane w tym kraju, ale aby mieć ogólny pomysł, ceny zioła w Ibizie są jak pokazano:

Jakość Średnia ($/Oz.)*. Wielkość próbki
Wysoka Jakość $ 170.81 983
Średnia jakość $ 143.33 307
Niska jakość $ 51.62 59

Najlepsze kluby z marihuaną na Ibizie

Smoke bar via Unsplash

.

W związku z tym, oto 5 najlepszych klubów konopi na Ibizie, które sprawią, że Twoje letnie wakacje na Ibizie będą jeszcze przyjemniejsze.

  • Escape Club Ibiza: Jednym z najlepszych miejsc do stania się członkiem, jeśli jesteś początkujący i nie masz znajomego, który jest członkiem gdzieś, jest ten klub. The Escape Club w jednym z tych klubów Ibiza marihuany, które mają swoją własną stronę internetową, gdzie można poprosić o członkostwo. Jest to bardzo rzadkie na tej wyspie, ale raczej powszechne w innych częściach kraju, jak na przykład w Barcelonie. Tutaj można znaleźć dobry wybór odmian, w tym haszyszu.
  • Gream Ibiza: Jeśli szukasz lekkiej i swobodnej atmosfery, trafiłeś we właściwe miejsce. The Gream jest jednym z klubów marihuany na Ibizie, gdzie możesz cieszyć się dobrą marihuaną w miłym i przyjemnym otoczeniu. Oferują również szeroki wybór akcesoriów, przekąsek, finger food, napojów i smoothies serwowanych codziennie. Noce filmowe i sesje DJ-skie są czymś, co robią często, więc nie tylko masz dostęp do sklepu z marihuaną, ale także masz przyjemne otoczenie, w którym możesz spędzić czas podczas pobytu na Ibizie.

Blunt z trawką via Unsplash

.
  • The Green Diamond Club "Ibiza: Położony w samym sercu miasta, ten klub marihuany na Ibizie utrzymuje niski profil i możesz mieć trudności z dostaniem się do niego. W tym miejscu polecenie przyjaciela przez innego członka ułatwiłoby Ci życie w uzyskaniu zaproszenia do członkostwa.
  • Bloom Ibiza: Klub Bloom Ibiza jest jedną z najwyższej jakości kawiarni ziołowych na Ibizie. Mają duży wybór zioła i haszyszu , którym możesz się cieszyć podczas pobytu na wyspie.
  • Club Ibiza Maria Bloom Ibiza to twój dom z dala od domu, z przytulną atmosferą i wygodnymi kanapami, gdzie oprócz marihuany będziesz miał szansę rozpłynąć się z niektórymi dodatkami. Chociaż znajduje się w centrum miasta Ibiza, jest to kolejny klub, który ceni sobie prywatność, więc możesz potrzebować więcej cierpliwości, próbując dostać się jako członek. Uzyskanie skierowania od innego członka będzie bardzo przydatne, ale kiedy już się dostaniesz, tak jak w przypadku wszystkich innych klubów konopi na liście, może to być dla Ciebie prawdziwa uczta.

Teraz, kiedy wiesz już więcej o przepisach dotyczących marihuany na Ibizie, warto wspomnieć, że mimo iż władze przymykają oko, nadal musisz grać bezpiecznie i zachować szacunek. Trzymaj zioło, które masz na własny użytek w bezpiecznym miejscu i nie sprawiaj publicznie kłopotów, kiedy jesteś w jego posiadaniu, ponieważ policja nadal ma prawo cię aresztować i oskarżyć.

Ibiza w lecie via Unsplash

.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena