Najnowsze wiadomości

30 maja 2024 8:47

Turystyka konopna w Vancouver w KanadzieDyspensaria marihuany oraz sprzedaż i kupno marihuany ogólnie przeszły przez dach po legalizacji rośliny w październiku 2018 roku. Teraz każdy może po prostu odwiedzić dyspensarium marihuany w dowolnym miejscu w całym kraju i wyjść z olejkami, zwiniętymi blunts lub pre-rolls, garściami kwiatów i nasionami. W rzeczywistości, kluby i sklepy z marihuaną w Vancouver zostały otwarte na długo przed potwierdzeniem legalizacji. Można było kupić akcesoria do marihuany, owijki i inne ubrania do palenia

, które teraz można wykorzystać.

Zanim jednak zaczniesz szukać w pobliżu Vancouver klubów z marihuaną lub dyspensarni, musisz poznać kilka zasad i przepisów, aby móc bezpiecznie korzystać z tej rośliny w celach rekreacyjnych. Po przeczytaniu tych informacji, będziesz w stanie pewnie doświadczyć legalnej trawki w Kanadzie

.

Legalny wjazd do Kanady

Jeśli rozważałeś wwiezienie własnej trawki do Kanady lub zabranie jej do domu, zdecydowanie odradzamy. Mimo, że marihuana jest teraz legalna, nie wolno Ci jej wwozić na teren kraju. Jeśli nie posiadasz pozwolenia na import lub eksport, może to skutkować poważnym wykroczeniem, za które grozi nawet do 14 lat więzienia. Zaufaj nam, z tak wieloma klubami marihuany w Vancouver i punktami wydawania marihuany w całym kraju, nie musisz wwozić nawet jednego blanta.

Zasady obowiązujące w sklepach z marihuaną

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że palenie w sklepie z marihuaną jest nielegalne. Każdy, kto nie ukończył 18 lat nie może wchodzić do środka i zostaniesz poproszony o okazanie dokumentu tożsamości, aby zweryfikować swój wiek. Istnieją obszary w Kanadzie, które ustaliły minimalny wiek na 19 lat zamiast 18, aby wejść do poradni z marihuaną. Pamiętaj więc o tych miastach i obszarach, które wymagają co najmniej 19 lat: Ontario, Nowa Szkocja, Manitoba, Nunavut, Wyspa Księcia Edwarda, Saskatchewan, Kolumbia Brytyjska, Nowy Brunszwik, Nowa Fundlandia i Labrador oraz Terytoria Północno-Zachodnie. Jednak tylko w Albercie i Quebecu minimalny wiek został ustalony na 18 lat. We wszystkich sklepach legalna dzienna ilość, którą można kupić to 30 gramów suszu. Jest to również ilość, którą możesz legalnie nosić przy sobie w danym dniu, a jeśli jest to więcej niż ta ilość, możesz otrzymać grzywnę w wysokości 200 dolarów.

Oto produkty, które można kupić w punktach sprzedaży marihuany:

 • Kapsułki, suszone i zmielone kwiaty, prerollowane jointy, oleje i nasiona, jak również świeże kwiaty, które nie zostały jeszcze wysuszone, zarówno bezpośrednio od dystrybutora marihuany, licencjonowanego producenta, jak i w każdym sklepie, który je posiada.

Jednakże, ponieważ istnieją inne produkty z marihuany, które można kupić w klubach lub sklepach z marihuaną w Vancouver, rząd stworzył ogólną tabelę z maksymalną dozwoloną ilością każdego produktu na bazie marihuany:

 • Produkt suszony 30 gramów
 • Świeża marihuana 150 gramów
 • Podroby (Edibles)450gramów
 • Nasiona 30 gramów
 • Koncentraty 7,5 grama, lub 8 butelek oleju konopnego
 • Płyny -2,100 gramów

Zauważ, że edibles i płyny będą dostępne od października 2019 roku.

Gdzie palić bezpiecznie i legalnie w Kanadzie?

Podczas gdy kluby marihuany w Vancouver są najlepszym sposobem na cieszenie się trawką i zachowanie bezpieczeństwa, istnieją różne zestawy zasad dla każdej prowincji z osobna. Na przykład w Ontario

, Manitobie, Nunavut, Yukon, Wyspie Księcia Edwarda, Saskatchewan, Nowym Brunszwiku oraz Nowej Fundlandii i Labradorze możesz palić tylko w prywatnych rezydencjach.

W innych prowincjach, takich jak Alberta, palenie jest zabronione wszędzie tam, gdzie papierosy są zabronione, a także w samochodach i w pobliżu nieletnich. W Kolumbii Brytyjskiej można palić wszędzie tam, gdzie palenie tytoniu jest dozwolone, z wyjątkiem plaż, parków i placów zabaw, gdzie przebywają nieletni. Nowa Szkocja ma podobne zasady dotyczące palenia, gdzie zezwala się na palenie tam, gdzie papierosy są dozwolone, a zakazuje tam, gdzie mogą przebywać nieletni. Również na Terytoriach Północno-Zachodnich

można palić w prywatnych rezydencjach i w miejscach publicznych o ograniczonym dostępie.

Vancouver jako najlepsze miejsce do palenia marihuany w Kanadzie

Jak dotąd w Kanadzie jest 10 prowincji i 3 duże terytoria, w których palenie jest dozwolone i legalne. Vancouver jest jedną z największych i najbardziej rozwiniętych, dlatego zamieściliśmy listę miejsc, które kochający trawkę turysta musi odwiedzić podczas swojej marihuanowej podróży. Jest to praktycznie Amsterdam Kanady. W Vancouver jest wiele klubów marihuany, kawiarni, plaż, parków i innych wyznaczonych miejsc, które uprzyjemnią Twoją wizytę.

Jest wiele miejsc do odkrycia w Vancouver, oto przewodnik wideo do obejrzenia

Miejsca dla podróżników z marihuaną w Vancouver:

 • Kawiarnia New Amsterdam to miejsce, które turyści odwiedzają jako pierwsze w swoich poszukiwaniach canna w Kanadzie. Jest uważany za jeden z najlepszych klubów marihuany w Vancouver, ponieważ możesz palić do woli, a kiedy zaatakują Cię munchies, mają szeroki wybór dań obiadowych i wypieków. Jeszcze lepsze jest to, że niedawno zbudowali bar przeznaczony tylko do waporyzacji marihuany, dla tych, którzy lubią efekt bez dymu.
 • Pot Block Jest to kolejny z klubów marihuany w Vancouver, który oferuje szeroki wybór odmian tej rośliny, a podczas pobytu w nim można odwiedzić Muzeum Ziół, paląc zioło za pomocą ich własnych waporyzatorów.
 • Plaża Wraku jest największą plażą naturystyczną, jaką można znaleźć na zachodnim krańcu Vancouver. Miejsce to ma szczególne miejsce w historii marihuany w Vancouver, ponieważ to tutaj najsłynniejsza działaczka marihuany Watermelon aka Mary Jean Dundson sprzedawała przez dwie dekady przekąski i arbuzy nasączone marihuaną. Jest to więc idealne miejsce w Vancouver, kiedy chcesz zapalić sobie pączka.
 • Park Stanleya jest jednym z największych parków w tym mieście. Nazywany jest oazą Vancouver i jeśli chcesz znaleźć ludzi, z którymi możesz się spotkać podczas palenia ulubionej trawki, to jest to miejsce, w którym powinieneś być.
 • Punkt widokowy Cypress Mountain Jest to malownicze miejsce, które znajduje się wysoko ponad miastem, dając Ci szansę na zobaczenie Vancouver z góry. Bo jakie jest lepsze miejsce na haj niż to z dużą wysokością?
 • Cannabis Culture Lounge jest polecana przez miejscowych jako jedna z najprzyjemniejszych kawiarni, jeśli chodzi o palenie i relaks przez cały dzień. Chociaż można tu znaleźć wiele przekąsek i smakołyków na bazie zioła, to jest to miejsce, do którego należy przynieść własne zioło. Jeśli jednak nie masz przy sobie zioła, nie martw się, w okolicy jest wiele sklepów, w których możesz je kupić.

Ceny marihuany w Vancouver

Ceny marihuany w Vancouver różnią się tylko jakością, oraz tym, czy zamierzasz kupić legalnie czy na czarnym rynku. W sklepach i dyspenseriach możesz spodziewać się następujących cen:

Jakość Średnia ($/Oz.)*. Wielkość próbki
Wysoka jakość $ 180.19 266
Medium Quality $ 156.38 33
Low Quality $ 193.33 6

Ceny przez Marijuanatravels

0 0 głosowanie Artykuł Ocena