Najnowsze wiadomości

25 kwietnia 2024 3:07

UPDATE: James Black z Finger Eleven wprowadza do kultury kibicówW tym tygodniu James Black z Finger Eleven przenosi kulturę fanowską do odcinka The Mass Nerder Podcast. UPDATE - Część druga już dostępna

James Black z Finger Eleven wciela się w kulturę fanów w tym tygodniu w The Mass Nerder Podcast

W tym tygodniu w programie The Mass Nerder Podcast gospodarze Cole Rispin, Ben Rispin, Cubby Nelan i Ally Blundy powitają muzyka Jamesa Blacka. James jest gitarzystą kanadyjskiej grupy rockowej Finger Eleven. James gra również w Blackie Jacket Jr, który jest zespołem country o tematyce marihuany.

W odcinku Black opowiada o swoim wieloletnim zamiłowaniu do kultury fanowskiej i porusza wiele różnych tematów. Wywiad, który trwa ponad sto minut, zostanie opublikowany w dwóch częściach.

W części pierwszej grupa rozmawia głównie o tym, jakie komiksy czyta Black. Poleca on Silver Surfer: Black autorstwa Donny'ego Catesa i Tradda Moore'a oraz nowy Thor: The Devourer King, również napisany przez Catesa.

E

James Black z Finger Eleven wprowadza kulturę fanowską w tym tygodniu w podcaście The Mass Nerder

CZĘŚĆ JEDNA: Posłuchajcie Jamesa Blacka z Finger Eleven, który infukuje kulturę fanów:

Mass Nerder 157: Opis odcinka - JAMES BLACK część pierwsza

W odcinku 157 The Mass Nerder Podcast gościem jest muzyk James Black (Finger Eleven, Blackie Jacket Junior). Gang omawia wiele tematów, w tym; Jak James dostał się do "Nerdom". Jego miłość do kultury fanowskiej, jego ulubione komiksy i jego poglądy na temat Star Wars: Rise of Skywalker.

Download: https://bit.ly/32GlciV

Spotify: https://spoti.fi/39KOJwc

Apple: https://apple.co/38ERg9OPART DWA: Posłuchajcie Jamesa Blacka z Finger Eleven, który infukuje fan-kulturę tutaj

CZĘŚĆ DRUGA:Posłuchaj Jamesa Blacka z Finger Eleven Infuse fan-kultury tutaj:

Mass Nerder 158: Opis odcinka - JAMES BLACK część druga

Odcinek 158: Część 2 naszego wywiadu z muzykiem Jamesem Blackiem z Finger 11 i Blackie Jackett Jr. Rozmawiamy o doświadczeniach związanych z pójściem do kina po raz pierwszy, naszym ulubionym Batmanie live-action, doświadczeniu Jame'a w pisaniu muzyki do soundtracków do filmów takich jak Daredevil Bena Afflecka i The Punisher z Thomasem Jane w roli głównej i wiele więcej!

Download: https://bit.ly/32GlciV

Spotify: https://spoti.fi/2QG8EFh

Apple: https://apple.co/3d8L7Gh

O JAMESIE BLACK Z FINGER ELEVEN

W tym tygodniu James Black z Finger Eleven przedstawia kulturę fanów w odcinku Mass Nerder Podcast.

Featured snippet from the web

James Black (ur. 31 sierpnia 1975 r.) jest kanadyjskim gitarzystą, piosenkarzem, autorem tekstów i muzykiem mieszkającym w Toronto, Ontario. Black jest najbardziej znany z roli gitarzysty w zespole Finger Eleven od 1990 roku, ale prowadzi również karierę solową i realizuje poboczny projekt z innym członkiem zespołu Finger Eleven.

O FINGER ELEVEN

James Black z Finger Eleven wprowadza kulturę fanowską w tym tygodniu w Mass Nerder.

Finger Eleven to kanadyjski zespół grający alternatywnego rocka, pochodzący z Burlington, Ontario, założony w 1990 roku. Wydali siedem albumów studyjnych (sześć jako Finger Eleven i jeden jako Rainbow Butt Monkeys), a ich album The Greyest of Blue Skies wprowadził ich do głównego nurtu.

O SILVER SURFER BLACK

James Black z Finger Eleven wprowadza kulturę fanowską w tym tygodniu w odcinku podcastu The Mass Nerder - poleca Silver Surfer: Black

wyróżniony skrawek z sieci

Wracając do GUARDIANS OF THE GALAXY, prawie wszyscy obrońcy galaktyki zostali zdmuchnięci przez czarną dziurę, w tym Srebrny Surfer! Aby odeprzeć zapomnienie, Surfer będzie musiał walczyć, by ocalić własną duszę i nie zatracić się w pustce. Śledź Sentinela Przestrzeni w podróży, która zmieni go na zawsze!

Written By: Donny Cates

Illustrated By: Tradd Moore

O THORZE: KRÓL POŻERACZ

James Black z Finger Eleven wprowadza kulturę fanowską w tym tygodniu w odcinku The Mass Nerder Podcast - poleca Thor: Devourer King

Książę jest teraz królem. Asgard leży przed Thorem, Bogiem Gromu. I po wielu miesiącach wojny, Dziesięć Królestw jest w końcu w pokoju. Ale niebo nad Wiecznym Królestwem nigdy nie jest czyste na długo. Nadchodzi Czarna Zima. A Bóg Burzy będzie wobec niej bezsilny. Przed nim leży Czarna Zima, a za nim smuga śmierci, którą stworzył własnoręcznie.

Napisane przez: Donny Cates

Illustrated By: Nic Clein

O PODCAŚCIE MASS NERDER

Gospodarze Mass Nerder spędzają czas w piwnicy Bong Mansion - fot. James Heaslip

Mass Nerder Podcast to premierowy podcast Higher Mentality poświęcony kulturze fanów marihuany. Prowadzony przez duet pisarski Cole Rispin (Nerdy Lasagna) & Ben Rispin (Puff Digital's Into The Weeds Podcast), cosplayerkę i gamerkę Ally Blundy oraz muzyka Jamesa "Cubby" Nelana (The Reason, Born in the '80s), Mass Nerder porusza najbardziej kontrowersyjne tematy mające miejsce w naszych ulubionych fikcyjnych światach. Śledź Mass Nerder Podcast na Instagramie i Twitterze @massnerdercast

SUBSKRYBUJ WYŻSZĄ MENTALNOŚĆ NA YOUTUBE