Najnowsze wiadomości

25 kwietnia 2024 2:58

White RussianProponowana odmiana to jedna z najmocniejszych odmian, która powstała poprzez skrzyżowanie Ak-47 z oryginalną White Widow z 90’s. Proponowana odmiana to hybryda, co będzie oznaczać, że w połowie jest to Sativa a w drugiej połowie Indica. Poziom THC w tej odmianie to nawet 25% natomiast na niskim poziomie znajduje się CBD. Tak więc daje mocno psychoaktywny haj, ale nie trzeba obawiać się, że będzie on usypiający.

Dzięki tej roślinie możliwe będzie uzyskanie istotnego pobudzenia do działania i jednocześnie uzyskać będzie można wyjątkowe skupienie. Aromat i smak są tutaj rzeczywiście świetne, można poczuć nutę cytrusów, drewno, owoce leśne, sosnę czy ziemię. Pod koniec kwitnienia wszystkie takie aromaty jakie się pojawiają przy tych nasionach zyskują nieco pikanterii a jednocześnie stają się bardziej intensywne. Krzak jest średniej wielkości, ale plon będzie rzeczywiście zadowalający jak na to, że czas kwitnienia jest tutaj niedługi.

Można więc oczekiwać, że roślina dość szybko przyniesie efekty w zakresie hodowli a jednocześnie można również oczekiwać, że te efekty nie tylko będą szybkie, ale będziemy zadowoleni z tego jakie one będą. Warto także podkreślić, że to taka odmiana, która jest łatwa w uprawie, dlatego każdy bez problemu będzie sobie z nią dobrze radzić. Przede wszystkim jest to pozycja, która musi być na półce każdego prawdziwego konesera. Polecana jest przede wszystkim w celach medycznych między innymi dla osób, które chcą poradzić sobie z nadmiernym stresem, depresją, bólem głowy, migreną.

Uprawa White Russian

Sprawdzi się także w celach znieczulających a także dla osób, które muszą zmagać się z brakiem apetytu. Bardzo ceniona przez wszystkie osoby, które decydują się ją wykorzystywać. Jednocześnie trzeba podkreślić, że jest ona bardzo mocna i jeśli ktoś zdecyduje się po nią sięgnąć musi się liczyć z tym, że jej aktywne działanie i haj jaki się uzyska będą rzeczywiście znaczące i wyczuwalne.

Wygrane nagrody :

1996:

– High Times Cannabis Cup, category: Bio Cup, 1st place, entered by Dampkring

1997:

– High Times Cannabis Cup, category: Hydro Cup, 2nd place, entered by Dampkring

2005:

– El Punto Cup Malaga, category: Indoor, 1st place

– Copa de Cantabria (Spain), category: Indoor, 1st place, entered by Fibe

– Copa de Cantabria (Spain), category: Indoor, 3rd place, entered by Abel

– Copa de Cantabria (Spain), category: Ojo Rojo – Red Eye, 1st place, entered by Fibe

2013:

– Highlife Cup (Netherlands), category: Hash-extracts, 2nd place with White Russian Ice-o-lator