Najnowsze wiadomości

25 kwietnia 2024 2:17

Quick OneQuick One pochodzi z autofloweringowej odmiany Lowryder. Chociaż koneserzy marihuany skupiają się na genach Indica i Sativa, tym, co czyni tę odmianę wyjątkową, jest gen Ruderalis. Ruderalis jest odmianą o niskiej zawartości THC, ale ma pewne pożądane cechy wzrostu.

Specjalną cechą Quick One jest automatyczne kwitnienie. Pozwala to roślinom kwitnąć bez zmiany cyklu świetlnego. Ta odmiana jest bardzo relaksująca i uspokajająca i może uwolnić ciało od większości bólów i skurczów. Szczep ten jest często nazywany narkotycznym ze względu na dominację genów Indica. Może być bardzo silna i wywoływać sen.

Royal Queen Seeds wybrało Lowryder #2 do stworzenia Quick One. Dzięki temu jest to jedna z najszybciej dojrzewających odmian. Genetyka Lowryder #2 to mieszanka Williams Wonder, Northern Lights i Ruderalis. Genetyka Quick One to dziesięć procent Sativy i sześćdziesiąt procent Indica, z trzydziestoma procentami genów Ruderalis.

Odmiana ta może być uprawiana na zewnątrz, ale jej zbiory trwają od ośmiu do dziewięciu tygodni. Wysokość 60 cm czyni ją ulubioną odmianą indoor. Chociaż zbiory Quick One są niższe niż przeciętne, zwykle daje około 45 gramów z rośliny. Jednak wielu hodowców uwielbia jej łatwość uprawy i szybkość. Zawartość THC w Quick One waha się zwykle między 10-12 procent.