Najnowsze wiadomości

25 kwietnia 2024 3:18

Konferencja CECF 2020 - Konopie medyczne w Polsce i Europie Środkowo-WschodniejKonferencja CECF 2020 - Konopie medyczne w Polsce, Europie Środkowej i Wschodniej - odbędzie się 9 i 10 czerwca. Wszystko będzie prowadzone online ze względu na aktualne okoliczności. Central Europe Cannabis Forum, pierwsza tego typu impreza w Polsce ma na celu integrację branży konopnej w naszym regionie. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w zeszłym roku i zakończyła się ogromnym sukcesem. Organizatorzy zrobili wszystko, aby tegoroczna edycja była atrakcyjna dla uczestników. Imponująca jest również lista prelegentów na wirtualnej konferencji.

CECF 2020 - Medyczna marihuana w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej

Pierwsza edycja Central Europe Cannabis Forum zgromadziła ponad 200 uczestników z 14 krajów. Była ona ogromnym sukcesem. W TUT A J. znajduje się obszerna relacja z pierwszej edycji.

CECF 2020 ze względu na obecne okoliczności odbędzie się online. Przyniesie to pewne niedogodności, ale daje też nowe możliwości, które organizatorzy postanowili wykorzystać.

CECF to największe w Polsce wydarzenie poświęcone medycznej marihuanie. Skupia inwestorów, lekarzy, pacjentów, firmy i urzędników państwowych. Naszym celem jest zbudowanie ekosystemu etycznej marihuany w Europie Środkowo-Wschodniej i nie tylko. Chcemy również stworzyć platformę do edukacji, networkingu i wspierania nowych inicjatyw politycznych i biznesowych.

- Przeczytaj stronę internetową wydarzenia.

Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać jeden na jeden z inwestorami, przedsiębiorcami, lekarzami i innymi uczestnikami konferencji przez internet. Jest to możliwe dzięki łatwemu narzędziu networkingowemu. Każdy uczestnik może rozmawiać z dowolną liczbą osób podczas sesji networkingowych. Następnie można klasycznie wymieniać się wizytówkami.

Na platformie konferencyjnej online można uzyskać dostęp do wielu sesji w tym samym czasie. Dzięki temu możesz uczestniczyć w sesjach, które najbardziej Cię interesują.

W konferencji bierze udział wielu prelegentów z Polski i całego świata.

Harmonogram, szczegóły i bilety na wydarzenie, a także lista prelegentów dostępne są na stronie www. C E F.eu

Polecamy!