Najnowsze wiadomości

30 maja 2024 9:27

GREEN HOUSE SEEDSProducentów, którzy zajmują się przygotowywaniem nasion marihuany na rynku jest oczywiście bardzo wielu. Dlatego jeśli ktoś będzie chciał po takie nasiona sięgnąć na pewno będzie miał szeroki wybór i będzie mógł zapoznać się z ofertą przygotowywaną przez różne firmy. Warto pod tym kątem zwrócić uwagę na ten rynek i szukać dla siebie ciekawych propozycji, które mogą się dobrze sprawdzić i co do których będzie wiadomo, że będą stały na wysokim poziomie.

Dlatego warto decydować się na współpracę właśnie z tymi firmami, które tą wysoką jakość będą w stanie nam zagwarantować.

Przykładem może być Green House Seed Company. To jeden z największych obecnie producentów nasion marihuany na świecie. Jednocześnie jest to jedna z najbardziej znanych na świecie firm. Swój wielki sukces zawdzięcza przede wszystkim temu, że przygotowuje produkty, które są bardzo dobrej jakości. Firma ma na swoim koncie bardzo wiele nagród między innymi pucharów z Cannabis Cup. Korzenie firmy to rok 1985. Jednak tak naprawdę oficjalną działalność firma rozpoczęła w 1995 roku w trakcie Cannabis Cup, gdzie przygotowała po raz pierwszy trzy rodzaje nasion: White Widow, White Rhino i Great White Shark. Obecnie to takie propozycje, które określić można właściwie jako kultowe w ofercie tej właśnie firmy.

Producent nasion marihuany

Firma założona została przez Arjana Roskama, jednak to jego wspólnik był głównym breederem, który odpowiadał za przygotowanie tych najważniejszych i ocenianych najlepiej odmian. Ostatecznie jednak drogi tych panów się rozeszły, gdy założyciel firmy zdecydował się produkować nasiona feminizowane, na co nie chciał się zgodzić Shantibaba. Dlatego w związku z tym zdecydował się założyć swój bank i tam oferuje wyłącznie produkty regularne. Co do Green House Seed można się dość często spotkać z plotkami na ich temat, które nie do końca są pochlebne. Jednak z drugiej strony należy powiedzieć, że te nasiona po prostu same skutecznie się bronią, a klienci ponownie wracają do oferty tej firmy i chcą po nią sięgać. Obecnie przygotowywane przez nich najlepsze produkty to między innymi Exodus Cheese, Super Lemon Haze oraz Big Bang Autoflowering.