Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 3:28

G13Legenda głosi, że CIA, FBI i inne ultra tajne agencje stworzyły szczep G13. Aby ją stworzyć, w 1960 r. wykorzystano wiele innych, bardzo silnych odmian.

Po wielu latach prób i błędów, supertajna grupa tych agencji opracowała szczep około 1970 roku na Uniwersytecie Mississippi. Plotki sugerują, że pewien technik ukradł próbkę i zaczął ją hodować dla mas. Chociaż jest mało prawdopodobne, że to wszystko jest prawdą, warto to odnotować.

G13, znany również jako "Government Indica Strain 1", jest niezwykle silnym szczepem. To sprawia, że jeszcze trudniej jest poznać prawdę o jego pochodzeniu. Wiemy, że THC wynosi średnio 22%, a CBD i CBN sięgają 1%.

Najważniejsze cechy G13

Wierzchołki można uznać za podobne do kamieni, ponieważ są gęste i zwarte. Są jasnozielone z pomarańczowymi włoskami, które wyglądają jak futro. Ma silny aromat podobny do grejpfruta, mandarynki i innych owoców cytrusowych.

G13 jest wyjątkowym szczepem, który jest bardzo popularny. Jest to ulubiony szczep ze względu na zdolność do wywoływania pozytywnych emocji i wprowadzania użytkowników w stan euforii.

Efekty utrzymują się przez długi czas i mogą powodować głęboki trans, który pozostawia użytkowników w stanie ciężkości i oszołomienia. To ostatecznie prowadzi do snu, który jest trudny i ciężki do obudzenia.

Odmiana ta jest niezwykle przydatna w leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Pacjenci uwielbiają ten szczep za jego właściwości przeciwbólowe.

G13, która pochodzi z genu indica, jest znana ze swojej zdolności do łagodzenia bólu, napięcia mięśni i bólów głowy. G13 jest również znana z podnoszenia na duchu i zwiększania motywacji. To sprawia, że jest to świetny wybór w leczeniu depresji, niepokoju, stresu i braku apetytu.

Jest to odmiana dla Ciebie, jeśli lubisz niesamowitą historię jej pochodzenia i silny, długotrwały haj. G13 została stworzona, aby być odmianą idealną i jest całkiem blisko.