Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 8:42

Mango zwiększa efekty spożywania marihuanyPodsumowanie: Związki chemiczne zawarte w owocach mango zostały odkryte przez naukę w celu zwiększenia, wzmocnienia, a nawet wydłużenia euforycznych uczuć odczuwanych po paleniu marihuany. Jest to wspaniała wiadomość dla społeczności związanej z marihuaną, zarówno dla palaczy rekreacyjnych, jak i leczniczych, którzy mają teraz zdrową alternatywną przekąskę.

Ostatnio wydaje się, że zarówno społeczność naukowa, jak i społeczność związana z marihuaną wpadają w tę samą kategorię. Jest to wspaniała wiadomość zarówno dla pacjentów medycznej marihuany, jak i dla palaczy marihuany rekreacyjnej! Oczywiście powszechnie wiadomo, że medyczna marihuana istnieje i że jest świetnym naturalnym lekarstwem na bóle i różne dolegliwości. I oczywiście palacze mar ihuany rekreacyjnej cieszą się euforycznym uczuciem płynącym z ziołowego suplementu, w przeciwieństwie do uczucia odurzenia spowodowanego alkoholem lub wódką. Tak więc naturalnie marihuana jest bezpieczną alternatywą dla większości grzesznych przyjemności, jak również jest doskonałym organicznym rozwiązaniem na stres i bóle życia. Oto mały sekret, który nauka odkryła niedawno dla społeczności marihuanowej: Jedzenie świeżego mango lub nawet picie smoothie ze świeżego mango na godzinę przed paleniem drastycznie zwiększy euforyczne odczucia odczuwane przez marihuanę i pomoże pacjentom medycznej marihuany jeszcze bardziej złagodzić ich ból.

Dzieje się tak dlatego, że związek chemiczny znany jako terpeny myrcenowe, który jest najczęściej używany do produkcji substancji zapachowych, można znaleźć w konopiach indyjskich i marihuanie, a także w wielu innych roślinach, takich jak trawa cytrynowa, chmiel i oczywiście mango. To właśnie dlatego te rodzaje roślin mają tak rzadkie i unikalne zapachy i aromaty. Po spożyciu związek chemiczny, lub terpeny myrcenowe, wspomaga substancję psychoaktywną THC, umożliwiając jej przejście przez barierę krew-mózg (BBB) w znacznie szybszym tempie i z dużo większą wydajnością. Czas potrzebny THC na oddziaływanie na mózg po inhalacji wynosi około siedmiu sekund, jednak spożywanie mango do godziny przed paleniem pozwala skrócić czas potrzebny THC na dotarcie do mózgu i oddziaływanie o połowę. Podobnie jak długość haju i czas jego trwania może być nawet dwukrotnie dłuższy.

Osoby, które zjadły mango, przetrawiły je, a następnie zapaliły, zauważyły również, że euforyczne uczucia odczuwane po zażyciu marihuany są niepokojąco intensywniejsze. Jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów stosujących medyczną marihuanę, którzy chcieliby uzyskać większą ulgę w bólu lub dla palaczy marihuany rekreacyjnej, którzy po prostu chcą się jeszcze bardziej podnieść niż dotychczas. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na różne prędkości metabolizmu dla tych, którzy próbują spróbować tego eksperymentu. To dlatego, że osoby, które mają szybszy metabolizm może trzeba spożywać trochę więcej niż tych, którzy nie mają tak szybko z metabolizmu, jak również osoby z wolniejszym metabolizmem może trzeba spożywać mango lub mango smoothie do półtorej godziny przed paleniem. Pomoże to zapewnić, że terpeny myrcene znalezione w mango zostały odpowiednio strawione i będą miały wpływ.

Co jeszcze jest wspaniałe w tym ciekawym fakcie naukowym to jedzenie mango jest kolejnym świetnym sposobem dla ludzkiego ciała, aby otrzymać dodatkowe ilości witamin i odżywiania i pomaga jednostkom uniknąć jedzenia żywności, które są wysokie w cholesterol lub tłuszcze trans. Jedzenie zbyt wielu tłustych pokarmów, gdy "munchies" występują może być szkodliwe, a nawet szkodliwe dla zdrowia jednostki. Tak więc pamiętajcie o zachowaniu zdrowia i zdrowym odżywianiu, niezależnie od tego, czy palicie marihuanę rekreacyjnie czy medycznie.