Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 8:56

Jak zrobić domowej roboty eliksir z marihuanyZanim jeszcze zaczniesz przepis na eliksir, twoja marihuana musi być w formie nalewki. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z robieniem nalewki, jest to naprawdę proste. Możesz użyć alkoholu powyżej 40% lub gliceryny roślinnej (ja osobiście wolę glicerynę... Nie jest tak ostra dla żołądka i smakuje o wiele lepiej). Możesz zrobić nalewkę, umieszczając wcześniej zamrożone/ekstremalnie suche konopie w naczyniu do gotowania wraz z gliceryną i pozwalając im gotować się przez 24 godziny na "wolnym ogniu". Mieszaj tę mieszankę od czasu do czasu. Możesz użyć metody alkoholowej, jeśli chcesz przez uzyskanie Everclear i umieszczenie go w słoiku wraz z trymem konopi. Gdy trym jest nasycony alkoholem, potrząsaj słoikiem przez około 15 minut, a następnie przejdź do odcedzania substancji przez płótno serowarskie. Tak, ta metoda jest szybsza, ale jeśli nie jesteś zaznajomiony z Everclear, nie polecam jej.

Po utworzeniu nalewki, jesteś gotowy do kontynuowania tworzenia pysznego eliksiru leczniczego. Weź nalewkę i przelej ją do podwójnego kotła w słoiku Mason. Jeśli używasz Everclear, musisz być ostrożny. Ten alkohol jest bardzo łatwopalny i nie powinien być podgrzewany w zamkniętych pomieszczeniach. Podkręć temperaturę do punktu, w którym płyn na krawędzi słoika Mason bąbelkuje, ale nie pozwól, aby substancja się zagotowała. Gotowanie będzie uwolnić zbyt wiele THC, dając mniej psychoaktywny efekt. Po zagotowaniu nalewki do około połowy jej pierwotnej ilości, możesz dodać miód. Kontynuuj gotowanie, aż nowa mieszanina zagotowała się do około połowy ponownie.

W ten sposób otrzymamy niezwykle skoncentrowany, bardzo mocny eliksir. Można go zmieszać z herbatą lub kawą, a może po prostu zażywać bezpośrednio, ponieważ miód nadaje mu bardzo przyjemny smak. Możesz go nawet dodać do innych leczniczych przysmaków, takich jak tosty czy bułeczki cynamonowe. W zasadzie wszystko, na co masz ochotę! Pamiętaj tylko, aby zawsze dawkować w małych ilościach, abyś wiedział, jak marihuana na Ciebie działa! Każdy jest inny, więc Twoja dawka nie będzie taka sama jak Twoich przyjaciół! Ciesz się odpowiedzialnie!