Najnowsze wiadomości

30 maja 2024 8:41

SENSI SEEDSNa rynku funkcjonuje wiele podmiotów, które zajmują się produkcją a potem sprzedażą nasion konopi indyjskiej. Wiele z tych firm wprowadza do obrotu starannie selekcjonowane i przygotowane pieczołowicie nasiona, które charakteryzuje wysoki poziom smaku, działania i tym samym każdy kto po takie propozycje sięgnie na pewno będzie zadowolony z tego jaka będzie jakość przygotowanych nasion i jakie działanie będą gwarantować.

Jeśli chodzi o te propozycje, które obecnie można wymienić to znajdziemy wiele świetnie funkcjonujących banków nasion, które radzą sobie rzeczywiście bardzo dobrze i mają przygotowaną bogatą ofertę nasion.

Sensi Seeds to firma z Holandii, która produkcją nasion zajmuje się od 1985 roku. Obecnie można powiedzieć, że to prawdziwe imperium jeśli chodzi o produkcję nasion konopi na świecie. Znajdziemy tam różne propozycje marek na najwyższym poziomie. Założycielem ten firmy jest Ben Donkers, który przygodę z konopią rozpoczął jeszcze w 1975 roku.

Produkty Sensi Seeds

Przez wiele lat działalność stworzył odmiany bardzo dobre, które stoją na najwyższym jakościowym poziomie. Wiele odmian jakie są przez niego przygotowywane to propozycje, które powstają w oparciu o nasiona jakie ten przywozi z dalekich podróży do krajów, które słyną z produkcji konopi. Wśród tych licznych propozycji jakie w jego ofercie się znajdują będą również nasiona sprowadzone z USA z terenów, gdzie powstają wyjątkowe odmiany.

Właśnie wizyta w USA i poznanie tamtejszej działalności była punktem zwrotnym w życiu założyciela Sensi Seeds, który po tej właśnie wizycie zdecydował się na rozpoczęcie takiej działalności i sprzedawanie klientom nasion konopi. Od samego początku powstał na najlepsze odmiany i produkty, którymi trafi w gust najbardziej wymagających odbiorców. Regularnie pracuje nad swoją ofertą, wprowadza nowe propozycje, by odpowiedzieć na różne potrzeby i oczekiwania. W sklepie pojawiają się wyłącznie takie szczepy, które rzeczywiście są polecane i traktowane jako te z najwyższej światowej półki nasion. Jeśli ktoś zainteresuje się ofertą przygotowaną przez Sensi Seeds na pewno będzie zadowolony z tego jakie nasiona pojawiają się tam w ofercie i na jakim poziomie są one przygotowane, jakie dają plony.