Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 4:12

Sting Goes Dark ||The High Risk ManeuverSting jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych wrestlerów wszech czasów, ale jego kariera dzieli się na dwie bardzo różne połowy.

Sting jest bezsprzecznie jednym z największych wrestlerów wszech czasów. Jego wielodekadowa kariera jest uświetniona wieloma znaczącymi meczami i zdobytymi tytułami, ale jest to również jedna z najdziwniejszych karier, ponieważ jest podzielona na dwie odrębne połowy. Widzicie, większość wrestlerów doświadcza pewnych bóli wzrostu, kiedy zaczynają w biznesie i może to zająć komuś lata zanim znajdzie odpowiedni głos i/lub odpowiedni gimmick i zacznie się rozkręcać. Kiedy już znajdziesz odpowiednie dopasowanie, to taka fala może być unoszona przez lata i lata.

Sting to jednak inna historia. Zaczynał jako surfer, blond włosy, kurtki z frędzlami, neonowe kolory i jaskrawa farba na twarzy. Był uosobieniem "80's Cool Guy" i to ma sens, dlaczego był jednym z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych wrestlerów końca lat 80-tych i początku 90-tych.

Potem, pomimo tego, że odnosił sukcesy jak nikt inny w tym biznesie, dokonał całkowitego zwrotu. Sting porzucił wygląd all-USA i stał się pełnoprawnym emo na nas. Pozwolił swoim włosom powrócić do ich naturalnego czarnego stanu i zapuścił je na długo, zaczął nosić tylko ciemne kolory i długie, czarne trencze, i nosił przy sobie nowy, charakterystyczny kij baseballowy.

Wielu uznałoby to za szaleństwo. W końcu, jeśli coś nie jest zepsute, nie powinieneś próbować tego naprawiać. Pomimo pozornie nierozsądnego posunięcia, nowa persona Stinga faktycznie zadziałała! Po tym jak odszedł na cały rok, aby zbudować ten wątek, powrócił tak samo popularny jak zawsze, jeśli nie bardziej. Nie zaszkodziło, że został sprowadzony z powrotem do walki z NWO, którzy byli u szczytu popularności i dominacji, i potrzebowali rywala, który mógłby ich zdjąć.

Ten odcinek The High Risk Maneuver jest o transformacji Stinga z kochającego zabawę, miłego faceta do marszczącego się, przerażającego kolesia w krokwiach.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena