Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 3:55

Wyższa ocena - La ConfidentialLa Confidential

Aurora

Czy próbowałeś tej odmiany? Daj nam znać! TakNie SUBMIT

Obejrzyj Wyższy Przegląd

Wyższa ocena Poziom suchości Uwagi jakościowe:

"Lekki smak, który szybko uderza i na początku może sprawiać wrażenie sativy. Ale nie dajcie się zwieść, to trochę "creeper". Cięższe efekty THC mogą potrwać dłużej, zanim ujawnią swoje zachwycające właściwości. Ma lekki smak. Użytkownicy prawdopodobnie zauważą sosnowy lub ziemisty posmak. Ta partia zdecydowanie działa jak Indica, w sensie, że może spowolnić twoje zdolności motoryczne, ale jest dość lekka, co może być świetne dla doświadczonych palaczy, którzy preferują odmiany z przewagą Sativy. Jeśli jest uprawiana przez eksperta od 30 lat, spodziewajcie się couch-lock, ale lekka zawartość THC w wersji Auroras nie jest tak szkodliwa dla waszych zdolności motorycznych. Byłoby to prawdopodobnie świetne ziele dla przypadkowego palacza, który chce się zrelaksować pod koniec dnia." - Ben

O szczepie

LA Confidential została stworzona przez DNA genetics i jest szalenie popularna wśród raperów, takich jak Snoop Dog. Tradycyjnie znana jako czysta Indica, większość upraw ewoluowała w kierunku hybrydy Indica / Sativa. LA Confidential jest ogólnie znana z właściwości uspokajających i podnoszących na duchu, ale może powodować wągry. LA Confidential zdobyła kilka nagród i została uznana przez magazyn High Times szczepem roku w 2006 roku.

INDICA

1 % THC OGÓŁEM 0 % OGÓŁEM CBD Przewidywane uczucie Podnoszący na duchu Hazy Wszystkiego najlepszego Profil smakowy

Smak i aromat, które można znaleźć w odmianie, to nie tylko różne smaki. Nazywa się je terpenami i mogą one mieć wpływ zarówno na ogólny smak, jak i na odczucia/ doznania. La Confidential zawiera trzy główne terpeny; Myrcene, Caryophyllene i Linalool.

Limonene Limonene jest znany z cytrusowego zapachu i mówi się, że ma wpływ na nastrój i euforię. Caryophyllene Caryophyllene jest odpowiedzialny za pieprzny zapach i uważa się, że zapewnia ochronę układu trawiennego, łagodzi ból i działa jako środek przeciwbakteryjny. Linalool Linalool powoduje powstawanie zapachów ziołowych i posiada właściwości przeciwlękowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. O produkcie i marce

Aurora rozpoczęła swoją podróż w branży marihuany w 2016 roku. Urodzeni u podnóża Gór Skalistych, dążyli do stworzenia najbezpieczniejszej medycznej marihuany. Obecnie posiadają. osiem licencjonowanych zakładów produkcyjnych, pięć licencji na sprzedaż i operacje w 25 krajach.

Aurora's LA Confidential

Czy kupiłbyś tę odmianę, aby spróbować? TakNie PRZEŚLIJ