Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2024 1:46

TOP 10 - DZIESIĘĆ NAJPOPULARNIEJSZYCH ODMIAN FEMINIZOWANYCHDokonując wyboru w jednym z banków nasion konopi można dostać prawdziwego zawrotu głowy. Przy tak dużym wyborze trudno wiedzieć, która odmiana da najlepsze plony.

1. Amnesia Haze

To jedna z bardziej popularnych odmian holenderskich. Mocna w działaniu, uderzająca do głowy, duże plony przy uprawie pod sztucznym oświetleniem. Inne rodzaje konopi indyjskich mogą być łatwiejsze a także szybsze w uprawie. Na pewno połączenie tych dwóch opcji świetnie się sprawdza.

2. Critical

Jeśli przeczesuje się wszystkie banki nasion w poszukiwaniu najlepszej odmiany Indica macie szczęście, ponieważ ta propozycja świetnie się sprawdza. W ciągu roku możecie zrobić więcej cykli uprawowych ponieważ okres kwitnienia jest krótki, wynosi tylko siedem tygodni.

3. White Widow

Odmiana nie jest niespodzianką dla żadnego amatora konopi indyjskich. Od dziesięcioleci White Widow to jeden z najlepszych dostawców kwiatów i nasion. Można znaleźć w sieci wiele różnych informacji na temat tej odmiany i tego wygląda jej odmiana. Okres kwitnienia to dziewięć tygodni. Dobrze radzi sobie w niższej nieco temperaturze. Odmiana mimo, że klasyczna ciągle jest poprawiana i dopracowywana, z roku na rok coraz lepsza.

4. OG Kush

Jeśli chcecie uprawiać konopie to ta propozycja jest najlepszym połączenie cech sativa oraz indica. Mamy tam zapach i smak, który jest połączeniem aromatów benzyny i cytrusów, które długo zostają po zaciągnięciu się dymem. Mocno psychodeliczna w działaniu.

Uprawa konopi

5. Skunk XL

Bardzo łatwa w prowadzeniu dla hodowców, konsumentom gwarantuje wyśmienite pełne niuansów doznania. To połączenie Sativa i Indica. Dzięki tej pierwszej do głowy uderza bardzo szybko, druga sprawia, żę poczuć można ciepło w ciele.

6. Special Queen

Ta hybryda zdecydowanie zasłużyła sobie na takie miejsce. Odmiana, która ma w sobie geny większości odmian medycznych, które obecnie uprawia się w Europie. Okres kwitnienia trwa około 8 tygodni. W działaniu uspokajająca i wyciszające, a także energetyzująca do prazy i zabawy.

7. Northern Lights

Potrzebne było tuzin różnych afgańskich odmian, które po latach pracy nad ich hybrydazajcą dały właśnie ten efekt. Obecnie jest to słynna na całym świetnie propozycja, która ma typowy dla odmian haj i zwarte soczyste kwiaty. Pod koniec okresu kwitnienia lekko świeci. Gdy osiągnie ten efekt można liczyć na satysfakcję z użytku.

8. Shining Silver Haze

Jeśli ozłocone rośliny z rodziny indica jak wspominany już wcześniej produkt nie są do końca tym co lubicie to na pewno ta srebrzysta odmiana Sativa będzie dla Was odpowiednia. To wynik długiej pielęgnacji hybryd z odmiany haze. Z całą pewnością należy powiedzieć, że eksperymenty z genami tych roślin dały rzeczywiście świetne efekty.

9. Special Kush

Różnego rodzaju odmiany Kush znajdziemy w sprzedaży. Oryginalnie pochodzi ze środkowego Wschodu, jednak dobrze radzi sobie w ciepłym klimacie Afryki Północnej i Europy Południowej. Ma nieduże kwiaty, prosta w uprawie więc wielu osobom przypadnie do gustu.  Warto więc o tej propozycji pomyśleć i jej spróbować.