Najnowsze wiadomości

25 kwietnia 2024 3:02

Central European Cannabis Forum CECF 2019 WarszawaW zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć Central European Cannabis Forum Warsaw 2019 Jesteśmy podekscytowani, że możemy gościć Central European Cannabis Forum Warsaw 2019, które jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce.

Central Europe Cannabis Forum CECF 2019 Warszawa

CECF i inne branżowe konferencje i fora są bardzo powszechne. Wydarzenia te mają na celu pomóc Ci spotkać inteligentnych ludzi, poznać nowe trendy, współpracować z innymi i rozpocząć nowe projekty.

Wydarzenia te są świetnym sposobem na napędzanie przemysłu do przodu. Osoby zainteresowane biznesem konopnym mogą zobaczyć, jak wygląda on w ich kraju, Europie i na całym świecie.

Nie ma lepszego miejsca, aby spotkać się z pionierami i przedstawicielami polskiego przemysłu konopnego, jeśli interesuje Cię ten sektor. Na konferencji spotkają się rolnicy, przetwórcy włókna konopnego, producenci produktów CBD oraz przedstawiciele największych koncernów zajmujących się marihuaną medyczną, przedstawiciele mediów konopnych, aktywiści, działacze i artyści konopni. Z tego powodu zabrakło mi tej konferencji na moim podwórku. Na szczęście te braki zostały usunięte.

Podczas CECF dyskutowano o medycznej marihuanie i konopiach włóknistych. Przedstawiciele największych firm z tego obszaru, takich jak Spectrum Terapeutics czy Aurora, mówili o kwestiach związanych z tym tematem w naszym kraju. Można było również posłuchać ekspertów z rynku niemieckiego, który jest jednym z największych europejskich rynków medycznej marihuany. Dorota Gudaniec, dr Bachański i Paulina Janowicz byli liderami w leczeniu medyczną marihuaną w Polsce. Mariusz Żak i Maciek Kowalski mówili o konopiach włóknistych.

Odbyły się również panele na tematy związane z inwestorami i start-upami konopnymi.

Największymi nieobecnymi CECF byli politycy, którzy pomimo braku wiedzy o konopiach tworzyli ustawy ich dotyczące. Piotr "Liroy" Marzec stwierdził, że pomimo wysyłania do nich licznych wiadomości w tej sprawie, nikt nigdy nie odpowiedział. To smutne i straszne, że urzędnicy nie dbają o miliardowy przemysł, który w naszym kraju pozostaje w podziemiu. Pieniądze trafiają do bandytów, a obywatele są skazywani na karę pozbawienia wolności za kilka gramów suszu. Porozmawiajcie o skutkach uchwalonej przez nich ustawy i ewentualnych zmianach.

Oto kilka zdjęć z Central European Cannabis Forum Warsaw 2019 Czekamy na kolejną edycję.